کد خبر: 3482191
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
گروه اجتماعی: رئیس تبلیغات اسلامی بیجار از برگزاری سوگواره بزرگ فاطمیون همزمان با دهه دوم فاطمیه در این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام جلیل مختاری‌نیا، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجالر در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)از کردستان، اظهار کرد: حضرت زهرا(س) اسوه تمام عیاری است که برای حفظ و ادامه حیات طیبه اسلام بسیار تلاش کرد و با خطبه‌های مختلف موجب رسوایی دشمنان دین و آشکار شدن جریان نفاق شد.

وی از برگزاری گفتمان‌های دینی در مدارس دخترانه شهرستان همزمان با ایام فاطمیه خبر داد و افزود: در راستای ترویج سبک زندگی فاطمی کارگاه‌های آموزشی و گفتمان‌های دینی در سطح مدارس دخترانه شهرستان برگزار شده است.

حجت‌الاسلام مختاری‌نیا از برگزاری سوگواره بزرگ فاطمیون همزمان با ایام فاطمیه در شهرستان بیجار خبر داد و اعلام کرد: این سوگواره همزمان با دهه دوم فاطمیه با حضور پرشور عاشقان عصمت و طهارت برگزار می‌شود.

وی در پایان یاد آور شد: حضرت فاطمه(س) اوج قدر و عظمت و ارزش است تا جایی که اگر زنان جامعه اسلامی ما متصل به فرهنگ فاطمی شوند بدون شک ارزش پیدا می‌ کنند و بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌های کنونی در جامعه از بین می‌رود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: