کد خبر: 3752038
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
گروه اجتماعی - استاندار کردستان ضعف در اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع را در ایجاد و افزایش نگرانی‌های مردم بی‌تأثیر ندانست و گفت: مشکلات و کمبودهایی در جامعه ما وجود دارد که نباید مسئولان دچار خودباختگی و ضعف شوند.

مسئولان در برابر مشکلات و کمبودها دچار خودباختگی نشوند

به گزارش ایکنا از کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان شامگاه دوشنبه، 9 مهرماه در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کردستان با اشاره به اینکه محموله‌های دامی سبک و سنگین که به قصد قاچاق وارد استان می‌شوند باید توقیف شوند، اظهار کرد: محموله‌های دام‌های سبک و سنگین قاچاق از سوی تعزیزات حکومتی توقیف شوند و در این مورد اجازه دخالت به هیچ فردی ندهند.
وی افزود: باید به طور جدی از خروج دام از طریق شهرستان‌های مرزی به خارج از کشور جلوگیری کنیم.
استاندار کردستان با بیان ضرورت برخورد با قاچاقچیان بیان کرد: اگر ما با کسانی که با غذای مردم بازی می‌کنند برخورد کنیم می‌توانیم جلوی قاچاق دام را بگیریم.
وی با تاکید بر ضرورت همکاری بیشتر نهادهای دولتی عنوان کرد: دستگاه‌های دولتی، نظامی و انتظامی از هر گونه امکانات حمل و نقلی که دارند برای تأمین و حمل کالاهای اساسی استان استفاده کنند.
مرادنیا ادامه داد: اتاق بازرگانی، اتحادیه کامیون‌داران و یا هر تاجری که بتواند لاستیک از عراق وارد کند مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به هماهنگی مابین نیروی انتظامی و شرکت توزیع و پخش فرآورده‌های نفتی در استان برای توزیع سوخت عنوان کرد: متاسفانه در بعضی دستگاه‌ها و نهادها ناهماهنگی‌هایی وجود دارد و هر یک از آن‌ها براساس گمان قانون را تفسیر می‌کنند.
استاندار کردستان در پایان ضعف در اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع را در ایجاد و افزایش نگرانی‌های مردم بی‌تأثیر ندانست و یادآور شد: مشکلات و کمبودهایی در جامعه ما وجود دارد که نباید مسئولان دچارخودباختگی و ضعف شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: