کد خبر: 3804199
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
گروه سیاسی ــ معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، گفت: در حقیقت ارتش در طول دوران انقلاب هم در جنگ و در دوره بازسازی و دیگر حوادث غیرمترقبه و بحران‌ها که در کشور رخ داده، همواره در خدمات‌رسانی پیشگام بوده است.

به گزارش ایکنا از کردستان، حسین خوش‌اقبال، معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان امروز، 27 فروردین در دیدار با پرسنل لشکر 28 پیاده ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در کردستان به مناسبت فرارسیدن 29 فروردین و روز ارتش اظهار کرد: دستگاه‌های حاکمیتی با تمام توان در کنار نیروهای نظامی و انتظامی هستند و تصمیم ترامپ در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی موجب اتحاد بیشتر ملت و نظام شد و در این راستا وظیفه دستگاه‌های حاکمیتی و دولتی و مردمی بوده که پشتیبانی خوبی از نیروهای مسلح داشته باشند.
وی افزود: تقارن این اقدام خصمانه آمریکا با روز 29 فروردین و روز ارتش فرصت مغتنمی است که از جانفشانی‌های نیروهای مسلح از جمله ارتش قهرمان جمهوری اسلامی ایران تقدیر کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، بیان کرد: امیدواریم این بار نیز با پشتیبانی و همراهی ملت این توطئه نیز همانند سایر دسیسه‌های استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار را خنثی کنیم.

سر افکندگی آمریکا
خوش‌اقبال بیان کرد: با درایت مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید در آینده نزدیک یک بار دیگر شاهد سر افکندگی استکبار به سرکردگی ترامپ و ایادی آن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.
وی ذکر کرد: ما اعتقاد داریم که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی تحت رهبری مقام معظم رهبری با قدرت و قوت بیشتر از گذشته در عرصه دفاع از ارزش‌های انقلاب حاضر خواهند شد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان، بیان کرد: در حال حاضر در همه عرصه‌ها ما شاهد هستیم که همه نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و دستگاه‌های امنیتی در کنار ملت هستند که این حضور در حوادث ناگوار زلزله و سیل در چند استان کشور نیز به وضوع دیده شد و این نیروها با تمام توان به یاری حادثه دیدگان و هموطنان خود شتافتند.

حضور گسترده ارتش در کمک به سیل‌زدگان
وی گفت: بازتاب حضور گسترده نیروهای ارتش برای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده خود گوشه‌ای از ایثارگری و جانفشانی نیروهای ظفرمند ارتش بوده که ما به عنوان ایرانی به ارتش قهرمان و همیشه در صحنه افتخار می‌کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، بیان کرد: در حقیقت ارتش همواره در طول دوران انقلاب هم در جنگ و در دوره بازسازی و دیگر حوادث غیر مترقبه و بحران‌ها که در کشور رخ داده همواره در خدمات‌رسانی پیشگام بوده است.
وی تأکید کرد: قطعاً در آینده نیز شاهد بالندگی و اقتدار روزافزون ارتش قهرمان در راستای اعتلای ارزش‌های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود و با افزایش سطح روحیه بهتر از گذشته حافظ دستاوردها و تمامیت ارضی کشور خواهد بود.

نمایش ارتش موجب شکست نقشه‌های دشمنان می‌شود
خوش‌اقبال بیان کرد: مسلما نمایشی که یگان‌های عملیاتی ارتش در روز 29 فروردین و روز ارتش به نمایش خواهند گذاشت موجب یأس و ناامیدی و شکست نقشه‌های دشمنان انقلاب می‌شود.
وی در پایان یادآور شد: دشمنان انقلاب قطعاً متوجه خواهند شد که همه نیروهای نظامی و انتظامی در یک مسیر پیرو وصایا امام راحل و منویات مقام معظم رهبری هماهنگ و همراه در راه سربلندی آرمان‌های انقلاب حرکت می‌کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: