کد خبر: 3812942
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
گروه سیاسی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، گفت: سرمایه اصلی امام در زمان انقلاب و در دوران دفاع مقدس، مردم بود و امروز هم در این شرایط حساس کشور، مهمترین سرمایه نظام، مردم است.

به گزارش ایکنا از کردستان، حسین خوش‌اقبال، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان امروز، 29 اردیبهشت ماه در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی راهپیمایی روز قدس و سی امین سالگرد ارتحال امام(ره) تأکید کرد: تا زمانی که فرصت خدمت داریم باید در راستای دفاع از آرمان‌های امام و خدمت به مردمی که شایسته خدمت هستند، تلاش کنیم و به گونه ای عمل کنیم که مردم همچنان در صحنه باشند.
وی با اذعان به اینکه حرکت و انقلاب امام نه تنها به ایران که به جهان اسلام آبرو بخشید، افزود: تک تک ما که به برکت وجود امام فرصت خدمت پیدا کرده‌ایم وظیفه داریم در هر فرصتی و در برنامه‌های مختلف، از آرمان‌ها و دستاورد های امام سخن بگوییم تا نسل امروز که امام را ندیده و دوران دفاع مقدس را تجربه نکرده، بداند که ایران از کجا به کجا رسیده است.
خوش اقبال بر لزوم حضور پررنگ و معنادار مدیران استان در کنار مردم و برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال امام و راهپیمایی روز قدس تاکید کرد و گفت: تبلیغات برای حضور پررنگ در این دو مراسم مهم، باید از داخل ادارات شروع شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، در این جلسه بر لزوم هماهنگی کلیه دستگاه‌ها در ایجاد فضای مناسب، دعوت از سخنران آشنا با اعتقادات مردم استان و نیز توجه به اینکه شعارها و بیانیه‌ها در راستای وحدت جهان اسلام سرمشق قرار گیرد، تأکید کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: