کد خبر: 3812951
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
گروه اجتماعی- استاندار کردستان خواستار نقش آفرینی بیشتر روابط عمومی‌های استان برای توسعه و ارتقا جایگاه کردستان در همه بخش‌ها شد.

به گزارش ایکنا از کردستان، بهمن مرادنیا، استاندار کردستان امروز، 29 اردیبهشت ماه در آیین بزرگداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات و تبریک این مناسبت گفت: در یکسال گذشته مسائل به نحوی پیش رفته است که نشان می‌دهد ارتباط چندانی میان روابط عمومی‌ها و مدیران وجود نداشته است.
وی ضعف عملکرد روابط عمومی‌ها را به عدم باور مدیران و دل مشغولی روابط عمومی‌ها به مسائلی خارج از شرح وظایفشان نسبت داد و افزود: هر دو رویه در پیش گرفته شده ناصحیح بوده و باید این نگاه هر چه زودتر اصلاح شود.
مرادنیا با بیان اینکه روابط عمومی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی باید هنرمندانه به انعکاس دوسویه رویداها بپردازند و نقش خود را همچون یک پل ارتباطی ایفا کنند، عنوان کرد: کار روابط عمومی ادارات نباید در مسائل جزیی نظیر نصب بنر و پلاکارد خلاصه شود بلکه باید هنرمندانه به مسائل توسعه‌ای ورود و نقش ایفا کنند.
وی در ادامه سخنان خود با انتقاد از اشخاص و جریان‌هایی که به ناامید کردن مردم روی آورده‌اند، بیان کرد: امروز بزرگترین سرمایه استان نیروی انسانی آن است اما نسبت به استان آنقدر منفی بافی شده که صاحبان فکر و اندیشه ناامید می‌شوند.
استاندار کردستان با بیان اینکه عامل توسعه نیافتگی کردستان در گام اول خود ما هستیم اذعان کرد: چرا ما باید مدام از ناتوانی خود بنویسیم در حالیکه واقعاً توانمند و ظرفیت‌های بی بدیلی برای رشد در اختیار داریم.
وی مدیران دستگاه‌های اجرایی را به بازنگری در دیدگاه خود نسبت به روابط عمومی‌ها فرخواند و گفت: روابط عمومی‌ها می‌توانند یاری رسان مدیران در بازتاب درست خدمات و تحلیل مسائل باشند.
وی اعلام کرد: مدیران روابط عمومی‌ها را امین خود بدانند و آنان را در جریان امور دستگاه‌ها و ادارات خود قرار دهند.
مرادنیا سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می‌کنند را جایز ندانست و گفت: هرگونه سکوت در این خصوص گناه است و لازم است اجازه ندهیم کسانی که به دنبال منافع شخصی و جناحی خود هستند، مردم را به ورطه ناامیدی سوق دهند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: