کد خبر: 3813128
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: دشمنان یهود و نصارا همان مغضوب و ضالینی هستند که در نمازهای پنجگانه از آنان تبری می‌جوییم و تنها راه مقابله با آنان تکیه بر راهبرد قرآنی است.

به گزارش ایکنا از کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان امروز، 30 اردیبهشت‌ماه در جمع فعالان قرآنی استان کردستان در سنندج اظهار کرد: رمضان ماه قرآن و ترویج آموزه‌های قرآنی است و این کتاب آسمانی در این ماه مبارک نازل شده است.
وی با اشاره به جایگاه ویژه ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر افزود: قرآن برنامه زندگی و هدایت بشر برای همیشه در آن جاودانه است.
‌حسینی‌شاهرودی با اشاره به اینکه فعالان عرصه قرآن و نماز مورد احترام مسلمانان هستند و جایگاه ویژه‌ای در جامعه دارند، بیان کرد: کسی که با قرآن باشد همیشه مسیر سعادت دنیا و آخرت برای وی روشن است.
وی به معجزه بودن قرآن اشاره و بیان کرد: قرآن سرشار از رازها و پیام هایی است که پایان‌ناپذیر است و پاسخگوی تمام نیازهای بشری است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه به شخصیت حضرت خدیجه(س) اشاره کرد و گفت: ام‌المؤمنین خدیجه بانوی پاکیزه و الگویی تمام معنا برای زنان مسلمانان است که با حفظ شأن و منزلت زنانگی خویش در عرصه اجتماعی و اقتصادی نقش مهم و ویژه‌ای را ایفا کنند.
وی با اشاره به اثرگذاری فرهنگ نماز در جامعه افزود: باید در جامعه فرهنگ نماز حاکم شود چرا که مسایل فردی، اجتماعی با ترویج فریضه نماز حل می‌شود.
حسینی‌شاهرودی اظهار کرد: در نمازهای پنج گانه همه مسلمانان از مغضوب و ضالین که یهود و نصارا هستند تبری می جویند و بر همراهی مؤمنان تأکید دارند.
وی افزود: مالک همه ایام خداوند متعال است و در تمامی برهه های زندگی باید دستورات الهی را مدنظر داشته باشیم چرا که تنها مسیر عزت بخش مسیر الهی است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: نمازگزاران پرچمداران دین اسلام هستند و باید ترویج این فریضه الهی و نشر آموزه های قرآنی توسط همه ما مسلمانان پیگیری شود.
وی با اشاره به اینکه هر جا به قرآن عمل کردیم پیروز بودیم و راهبرد قرآنی تنها راهبرد عزت‌بخش در برابر توطئه‌های کفار است.
حسینی‌شاهرودی با اشاره به اینکه به تعهد دشمنان هیچ اطمینانی نیست و عهدشکنی در ذات کفار و مستکبران است، یادآور شد: تکیه بر آموزه‌های قرآنی موجب القای ترس به جبهه دشمن است و تنها راهبرد مقابله با دشمنان بدون شک راهبرد قرآنی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: