کد خبر: 3813245
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از شرکت 11 هزار و 480 نفر در ترتیل‌خوانی ویژه ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.

حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ضیافت الهی اداره اوقاف و امور خیریه استان مراسم ترتیل‌خوانی قرآن را در سطح مساجد و بقاع متبرکه برگزار می‌کند، اظهار کرد: در این محافل قرآنی 11 هزار و 480 نفر از روزه داران کردستانی حضور دارند.
وی از برگزاری کرسی‌های تفسیر قرآن با حضور مفسر قمی خبر داد و افزود: تاکنون هزار و 605 نفر از مردم روزه‌دار استان در کرسی‌های تفسیر قرآن شرکت کرده‌اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از برگزاری خیمه‌های معرفت با حضور هزار و 370 نفر و دو هزار و 311 نفر در طرح افطاری ساده ضیافت الهی خبر داد و عنوان کرد: این طرح های قرآنی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
وی با اشاره به اجرای طرح اعزام کاروان نوربه مناطق حاشیه شهر و روستاها اعلام کرد: در قالب این کاروان نور 70 محفل انس با قرآن با حضور قاریان شاخص و برجسته استان برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام نوروزی اعلام کرد: در این راستا در هر شهرستان استان کردستان 10 محفل جزء خوانی با حضور قرا و اساتید قرآن برگزار خواهد شد.
وی در پایان هدف از برگزاری این طرح را تقویت باورهای دینی و استفاده از ظرفیت ماه رمضان دانست و بربهره گیری بیشتر از فیوضات این ماه مبارک تأکید کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: