کد خبر: 3819774
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
گروه فرهنگی ــ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه حمایت‌های مادی و معنوی از اصحاب رسانه در اولویت است، گفت: بر همین اساس لازم است صندوق اعتباری خانه مطبوعات در استان راه‌اندازی شود.

به گزارش ایکنا از کردستان، جلال قلعه‌شاخانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان امروز، 26 خردادماه در دیدار اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات کردستان که در راستای تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های این خانه برگزار شد، اظهار کرد: خانه مطبوعات تشکلی صنفی و دارای جامعیت است و بر همین اساس پیگیری مطالبات اعضای این خانه یکی از وظایف هیئت مدیره است.
وی با بیان اینکه اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات بازوی توانمند فعالیت‌های رسانه‌ای هستند، افزود: بر همین اساس فعالیت‌ها و برنامه‌های این حوزه در استان با همکاری و همفکری خانه مطبوعات پیش خواهد رفت.
قلعه‌شاخانی با بیان اینکه به مشکلات و مسائل حوزه رسانه استان واقف هستیم، اعلام کرد: تلاش می‌کنیم در حد توان مشکلات پیش روی فعالان این حوزه را مرتفع و برای آن چاره اندیشی کنیم.
وی در ادامه از سفر معاون مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان در آینده نزدیک خبر داد و بیان کرد: تشریح مسائل و مشکلات حوزه رسانه استان در دیدار با حسین خدادی مطرح و برای آن چاره‌اندیشی می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان همچنین خواستار رفع مسائل حوزه رسانه شهرستان سقز شد و افزود: هیاتی متشکل از اعضای و بازرس خانه مطبوعات استان با همراهی مسئول حوزه رسانه این اداره کل برای رفع این مسائل به شهرستان سقز اعزام شوند.
وی با بیان اینکه حمایت‌های مادی و معنوی از اصحاب رسانه در اولویت است، گفت: بر همین اساس لازم است صندوق اعتباری خانه مطبوعات در استان راه‌اندازی شود.
این مقام مسئول ابراز کرد: اعتبار این صندوق با حمایت‌های مسئولان ارشد استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ارائه خدمات رفاهی به اصحاب رسانه استان افزایش می‌یابد.
در ابتدای این جلسه مدیر خانه مطبوعات کردستان پیرامون برگزاری مراسم روز خبرنگار پیشنهادات اعضای هیئت مدیره را مطرح کرد که مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان قول مساعدت و همکاری در برگزاری مراسم این روز داد.
یادآور می‌شود؛ هر کدام از اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات نیز مسائل و مشکلات حوزه رسانه استان را به سمع و نظر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان رساندند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: