کد خبر: 3820058
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
با حضور پنج استان غربی کشور؛
گروه اجتماعی ــ همایش «اقتصاد پنهان» با شرکت پنج استان آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه، همدان و کردستان، به همت کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان ساعتی پیش در سالن آموزش و پژوهش استانداری کردستان آغاز شد.

به گزارش ایکنا از کردستان، همایش «اقتصاد پنهان» با شرکت پنج استان آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه، همدان و کردستان، امروز، 27 خرداد از سوی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان ساعتی پیش، در سالن آموزش و پژوهش استانداری کردستان آغاز شد.

52 مقاله به دبیرخانه همایش «اقتصاد پنهان» ارسال شده که 22 مقاله مورد پذیرش قرار گرفته استت که هشت مقاله به صورت سخنرانی و 14 مقاله نیز به صورت پوستر در این همایش ارائه می‌شود و در پایان از نفرات برتر تجلیل خواهد شد.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور و دبیران کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان‌های شرکت‌کننده در همایش و همچنین مسئولان استانی حضور دارند.

در بخش ابتدایی این همایش، پنل‌های تخصصی و ارائه مقالات و داوری آنها توسط داوران انجام می‌شود. بناست نتایج این همایش در کارهای پژوهشی و تحقیقاتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور مورد استفاده قرار گیرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: