کد خبر: 3835186
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
گروه اجتماعی- رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: روحانیون سربازان حوزه دین و مقام معظم رهبری به شمار می‌روند و این سربازان دین باید در راستای تقویت فعالیت‌های ارزشی تلاش کنند.

به گزارش ایکنا از کردستان، سیدامیر ناصرجاوید، رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی کشور امروز، 24 مردادماه در نشست هم اندیشی روحانیون مستقر شهرستان قروه که با حضور امام جمعه این شهرستان و مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد، اظهار کرد: یکایک روحانیون سربازان دین و مقام معظم رهبری هستند و باید در راستای تقویت فعالیت‌های دینی شهرستان و منطقه تلاش کنند.
وی خواستار پرهیز از تشریفات اداری شد و بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امان راحل تشکیل شده و باید مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ دینی ارتقا یابد.
رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی دیدار با روحانیون مستقر شهرستان قروه را فرصت بی‌بدیلی دانست و بیان کرد: ریاست معزز سازمان تبلیغات اسلامی به اعزام روحانیون مستقر توجه ویژه‌ای دارد.
وی بیان کرد: روحانیون مستقر در صف مقدم سازمان تبلیغات اسلامی هستند و سعی می‌کنیم مأموریت‌های سازمان از درون جوشیده و در حوزه دین شاهد انقلاب فرهنگی باشیم.
جاوید روابط عمومی را ایجاد روابط با عموم دانست و بیان کرد: این مهم باید توسط اعزام روحانیون عملیاتی شود یعنی به نوعی کار روابط عمومی هم راستا با کار روحانیون است.
وی تبیین ماموریت‌های سازمان تبلیغات اسلامی و ایجاد مطالب در آحاد امت اسلامی را امر مهمی دانست که باید به آن پرداخته شود.
رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی یادآور شد: اثر گذاری روحانی و بالا بردن اعتبار آنان با تجهیز آنان به رسانه میسر خواهد بود که این حضور مستمر آگاهانه و هوشیارانه به ارتقای جایگاه و مطالبه‌گری از حاکمیت و سازمان مرکزی کمک می‌کند.
یادآور می‌شود؛ بازدید از سینما بهمن سنندج، دیدار با خانواده شهدا، بازدید از مناطق حاشیه شعر سنندج، حضور در مراسم افتتاخیه دف‌نوای رحمت، دیدار با رئیس اداره روابط عمومی استانداری کردستان، بازدید از مدارس نایسر و دیدار با ماموستای مسجد حاجی خلیفه سنندج، دیدار با جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس شهر دهگلان، دیدار با خیر قرآنی این شهرستان و بازدید از کانون ژیوار شهر دهگلان از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه سیدامیر ناصر جاوید رئیس اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی به کردستان بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: