کد خبر: 3632385
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
گروه فرهنگی: دومین مرحله از کاروان راهیان نور دانش‌آموزی بانه با بدرقه مسئولان به مناطق عملیاتی کردستان امروز، 29 مردادماه در شهرهای مریوان و سنندج اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان،  154 دانش آموز پسر از مدارس بانه در قالب کاروان‌های راهیان نور با بدرقه مسئولان صبح امروز به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور در شهرهای مریوان و سنندج اعزام شدند.

هدایت صالح‌نسب، مدیر کانون بسیج دانش‌آموزی سپاه بانه در حاشیه اعزام این کاروان ها اظهار کرد: این دانش‌آموزان در قالب سه اتوبوس برای بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در شهرهای مریوان و سنندج اعزام می‌شوند.

وی افزود: این کاروان شامل دانش آموزان پسر از مدارس بانه است که با هر کاروان یک روحانی؛ یک راوی به همراه مدیر مدرسه اعزام خواهد شد.

صالح‌نسب بیان کرد: این دانش‌آموزان امروز از بانه به مقصد مریوان اعزام و پس از بازدید از قدمگاه شهدا و یادمان شهدای گمنام مریوان فردا نیز از تپه الله اکبر و باشگاه افسران در سنندج بازدید خواهند کرد و بعد از ظهر  فردا نیز سنندج را به شهر بانه ترک خواهند کرد.

وی اعلام کرد: امروز سومین مرحله از اعزام دانش‌آموزان بانه‌ای به مناطق عملیاتی شمالغرب در کردستان است و نیمه اول شهریور ماه نیز آخرین مرحله از کاروان راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی کردستان در شهرهای مذکور اعزام خواهند شد.

مدیر کانون بسیج دانش‌آموزی سپاه بانه اردوهای راهیان نور را از جمله کارهای فرهنگی ارزشمند در برابر هجمه ‌های فرهنگی غرب برشمرد و برای اجرای هر چه بهتر این اردوها تأکید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: