کد خبر: 3812203
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
گروه فعالیت‌های قرآنی-، امام جمعه موقت شهرستان سقز با اشاره به تلاش دشمنان اسلام برای رخنه در عقیده و ایمان مردم مسلمان، تلاش برای جلوگیری از هجمه فرهنگی دشمنان را امری لازم و واجب عنوان و اظهار کرد: باید فرهنگ قرآنی و محبت دینی در نسل امروز بیشتر اشاعه یابد.

به گزارش ایکنا از کردستان، حاج ماموستا محمود ابن الخیاط، امام جمعه موقت شهرستان سقز امروز، 26 اردیبهشت ماه در آیین تجلیل از حافظان جزء سی قرآن کریم و فعالان عترت و نمازشهرستان سقز با اشاره به تلاش دشمنان اسلام برای رخنه در عقیده و ایمان مردم مسلمان، تلاش برای جلوگیری از هجمه فرهنگی دشمنان را امری لازم و واجب عنوان و اظهار کرد: باید فرهنگ قرآنی و محبت دینی در نسل امروز بیشتر اشاعه یابد.
وی افزود: تلاش تمامی ادارات و نهادهای متولی امور قرآنی در زمینه جذب نسل جوان و نوجوان و کودکان برای آشنایی و انس با قرآن، امروز بیش از پیش به عنوان یک نیاز مبرم مطرح است.
حاج ماموستا ابن الخیاط با اشاره به این که قرآن را باید صرفاً برای جلب رضای خدا مطالعه کنیم، یادآور شد: قرآن نباید ابزاری برای شهرت، جایزه و مسابقه باشد بلکه باید قرآن را برای هدایت و اخلاص مطالعه نماییم و هدف اصلی از مسابقات نیز باید جلب رضای خدا و اشاعه فرهنگ قرآنی و دعوت گری نسل کودکان، نوجوانان و جوانان باشد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: