کد خبر: 3812435
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
ویژه ماه رمضان؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از برپایی نمایشگاه علوم قرآنی ویژه رمضان در ۱۰ شب آخر این ماه مبارک در کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج خبر داد.

جلال قلعه‌شاخانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای انس و الفت بیشتر با قرآن کریم و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه است که در این راستا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌های قرآنی متنوعی را در سطح استان برگزار می‌کند.
وی از برپایی نمایشگاه علوم قرآنی ویژه رمضان در 10 شب آخر این ماه مبارک در کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج خبر داد و افزود: این نمایشگاه در 10 غرفه با مضمون قرآنی برپا خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان بیان کرد: غرفه کودکان، آثار قرآنی دانشگاه‌ها، غرفه حجاب و عفاف تبلیغات اسلامی، غرفه آثار قرآنی سپاه پاسداران، غرفه اتحادیه مؤسسات قرآنی، غرفه اوقاف و امور خیریه استان، غرفه پاسخگویی به سؤالات دینی و روانشناسی، غرفه امور مساجد، غرفه خوشنویسی خط نسخ و غرفه ایکنا در این نماشگاه برپا خواهد شد.
وی از برگزاری شش نشست تخصصی قرآن در این نمایشگاه علوم قرآنی خبر داد و عنوان کرد: برگزاری یک کارگاه، یک پنل تخصصی، دو کارگاه آموزشی حنجی کردن قرآن و آموزش تخصصی نماز از دیگر برنامه‌های نمایشگاه علوم قرآنی است.
قلعه‌شاخانی از اختصاص یکی از نشست‌ها به خبرگزاری ایکنا خبر داد و اعلام کرد: برگزاری نشست تخصصی تصویرسازی آیات و قصص قرآنی توسط خبات نودینیان و محمدصدیق خالق‌پناه یکی از برنامه‌های جنبی نمایشگاه علوم قرآنی استان کردستان است.
وی در پایان یادآور شد: دیدار و تجلیل از مفاخر دینی و قرآنی استان کردستان یکی دیگر از برنامه‌های اجرای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در ماه مبارک رمضان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: