کد خبر: 3814977
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۱
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: در دنیای پرتلاطم زندگی که آسیب‌های متعدد اجتماعی و تهدیدات بی‌شمار فضای مجازی به عنوان یک تهدید زندگی‌های ما را مورد هدف قرار داده است، وارد کردن تعالیم قرآنی در زندگی یکی از نیازهای ضروری خانواده‌هاست.

چیا سهراب‌نژاد، رئیس جهاددانشگاهی کردستان در بازدید از غرفه ایکنا در هجدهمین نمایشگاه علوم قرآنی استان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، با تشکر از همکاران فرهنگی در برپایی غرفه خبرگزاری ایکنا اظهار کرد: راه اندازی این غرفه به نوعی زمینه‌ساز آشنایی بیشتر با فعالیت‌ها و اطلاع رسانی مطلوب و اثرگذار این خبرگزاری تخصصی قرآن در استان خواهد بود.
وی با مثبت ارزیابی کردن برپایی نمایشگاه علوم قرآنی افزود: برپایی این نمایشگاه در ماه پرخیر و برکت رمضان زمینه بهره‌مندی هر چه بیشتر مخاطبان با فعالان قرآنی را فراهم می‌کند.
سهراب‌نژاد با تأکید بر تمرکز بیشتر بر قرآن و تأسی از دستورات آن در زندگی عنوان کرد: هدف ما از برپایی این برنامه‌ها این است که بتوانیم تعالیم و آموزه‌های قرآنی را وارد زندگی خود کرده و براساس آن برنامه‌ریزی‌های زندگی خود را انجام دهیم.
وی عنوان کرد: در دنیای پرتلاطم زندگی که آسیب‌های متعدد اجتماعی و تهدیدات بی‌شمار فضای مجازی به عنوان یک تهدید زندگی‌های ما را مورد هدف قرار داده است، وارد کردن تعالیم قرآنی در زندگی یکی از نیازهای ضروری خانواده‌هاست.
رئیس جهاددانشگاهی کردستان بیان کرد: در ماه مبارک رمضان تمام مسلمانان تلاش می‌کنند تا بهره‌گیری از تعالیم قرآنی بیشتر به خداوند متعال نزدیک شوند و در محافل قرآنی بشتر حضور می‌یابند لذا برگزاری این نمایشگاه می‌تواند گامی اساسی در راستای انس بیشتر با معارف قرآنی باشد.
وی افزود: مسئولان دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی سطح استان باید با تشویق جامعه هدف خود به حضور در این نمایشگاه موجبات انس بیشتر با مفاهیم قرآنی را در جامعه فراهم کنند.
سهراب‌نژاد عنوان کرد: باید نسل جوان، دانشجویان و دانش آموزان در شرایط بسیار حساس دوران زندگی به سر می‌برند، بیشتر با قرآن آشنا کنیم تا از آسیب‌های اجتماعی در امان بمانند.
وی به فعالیت خبرگزاری ایکنای استان کردستان به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های جهاددانشگاهی اشاره کرد و افزود: این خبرگزاری درصدد است تا با اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مردم زمینه ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی در جامعه را فراهم کند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: