کد خبر: 3826483
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه موقت سنندج گفت: حفظ حجاب از دستورات مؤکد دین اسلام بوده است و در این راستا باید رعایت حجاب و عفاف در اولویت امور همگان قرار گیرد.

احیای حجاب و عفاف در جامعه در اولویت امو ر قرار گیرد

به گزارش ایکنا از کردستان، ماموستا معروف خالدی، امام جمعه موقت سنندج، امروز، 21 تیرماه در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته سنندج حجاب را پاسدار زنان در برابر آسیب‌ها و چشمان نامحرمان دانست و اظهار کرد: زنان در سایه حجاب و عفاف امنیت بیشتری در جامعه دارند.

وی با بیان اینکه حجاب فقط برای زنان نیست، افزود: مردان هم باید نسبت به رعایت شئونات اسلامی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و برای احیای حجاب و عفاف در جامعه در کنار زنان تلاش کنند.

امام جمعه موقت سنندج امام جمعه موقت سنندج گفت: حفظ حجاب از دستورات مؤکد دین اسلام بوده است و در این راستا باید رعایت حجاب و عفاف در اولویت امور همگان قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت شورای نگهبان در نظام اسلامی اشاره و بیان کرد: شورای نگهبان اختیارات و وظایف مهمی از جمله نظارت بر انتخابات و قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی دارد و باید در این راه همچون گذشته تمام تلاش خود را بکار گیرد.

ماموستا خالدی شورای نگهبان از نهادهای حکومتی بسیار مهم ذکر و اعلام کرد: شورای نگهبان چشم بیدار و فکر روشن مردم هستند و امام خمینی(ره) اعضا و ناظران آن را به پاسداری از قانون اساسی و احکام اسلامی بدون هیچگونه ملاحظه‌ای و فقط برای کسب رضایت خداوند توصیه کرده است.

وی با بیان اینکه خوف انسان مسلمان از انجام گناه و عدم رضایت خدا درجه ای والا است، یادآور شد: همه باید نفس خود را از گناه دور کنند و برای جلب رضایت پروردگار و ورود به بهشت برین گام بردارند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: