کد خبر: 3843075
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
گروه اجتماعی - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: توسعه فرهنگ قرآنی و نبوی، ترویج سیره نبوی، سالم‌سازی جامعه و ارتقای فرهنگ خوبی‌ها در جامعه کاری سخت و زمانبر بوده و نیاز به ابتکار و خلاقیت دارد.

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان امروز، 27 شهریورماه در آیین تجلیل از بازنشستگان اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: کار تبلیغات اسلامی کاری فرهنگی است که در راستای ترویج و تبلیغ دین، قرآن و سنت پیامبر اکرم(ص) انجام می‌گیرد.
وی افزود: توسعه فرهنگ قرآنی و نبوی، ترویج سیره نبوی، سالم‌سازی جامعه و ارتقای فرهنگ خوبی‌ها در جامعه کاری سخت و زمانبر بوده و نیاز به ابتکار و خلاقیت دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان بیان کرد: بازنشستگان این اداره‌کل تمامی سختی‌ها و این دوران‌های پراسترس و پرکار را گذرانده‌اند و امروز با سربلندی و روسفیدی در جامعه حضور می‌یابند که مایه افتخار همه ما هستند.
وی عنوان کرد: انسان‌هایی که سالم و پاک زندگی می‌کنند و دنبال روزی حلال هستند چشم و دست پاکند و در برخورد با ارباب رجوع و مخاطبان با سربلندی کار کرده‌اند که قطعا این افراد برای ادارات نیز مایه افتخار هستند.
حجت‌الاسلام کرمی اعلام کرد: کسب روزی حلال و خدمت توأم با صداقت و پاکی در پیشگاه خداوند از اهمیت زیادی برخوردار است و کارکنان جوان نیز همچون بازنشستگان باید این موارد را سرلوحه کار، فعالیت و خدمت خود قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه انسجام و اتحاد بازنشستگان و مطالبه‌گری منطقی آن‌ها می‌تواند کمک شایانی به فعالیت بیشتر و رفع مشکلات بازنشستگان باشد، اعلام کرد: اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان در حد توان خود پاسخگوی نیاز و ارائه خدمت به بازنشستگان است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه بازنشستگان تبلیغات اسلامی کردستان ایثارگرانه و با دلسوزی و نیت پاک عمری را در خدمت به ارزش‌های دینی و اسلامی صرف کرده‌اند، بیان کرد: تجلیل از پیشکسوتان، ریش‌سفیدان، بزرگان وظیفه و رسالت ماست و هر ساله تلاش کرده‌ایم تا از خدمات و زحمات بازنشستگان این اداره‌کل تجلیل و قدردانی کنیم.
حجت‌الاسلام کرمی با اشاره به اینکه بزودی به عنوان مدیرکل اوقات زنجام فعالیت خواهد داشت، عنوان کرد: یکی از آرزوهایی که در طول خدمت به مردم داشتم خدمت در استان کردستان بود که چند سال پیش این توفیق نصیب بنده شد و طلایی‌ترین دوران فعالیت کاری خود را در این استان گذراندم.
وی اعلام کرد: مردم کردستان مردمانی وفادار، بانجابت و مهربانند و نیروهای تبلیغات اسلامی کردستان نیز افرادی باشخصیت، صمیمی و قدرشناس هستند که خدمت در کنار چنینی انسان‌های شریفی آرزوی هر مدیری است.
معاون اداری مالی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این آیین با اشاره به اقداماتی که در تبلیغات اسلامی کردستان برای بازنشستگان انجام شد، افزود: راه‌اندازی اتاق بازنشستگان، تشکیل صندوق قرض‌‌الحسنه برای آنان و اعطای وام به بازنشستگان از اقدامات انجام شده است.
فرهاد قره‌خانی یادآور شد: سعی خواهیم کرد تا ارتباط اداره با بازنشستگان بیشتر شود و از بازنشستگان نیز درخواست می‌شود همچنان ارتباط خود را با اداره حفظ کنند.
یادآور می‌شود؛ در ادامه این مراسم از بازنشستگان اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: