کد خبر: 3855331
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
گروه فرهنگی- رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان از برگزاری مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی با حضور ۱۶ تیم استان‌های غرب کشور از 18 آبان ماه در سنندج خبر داد.

چیا سهراب‌نژاد، رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: هشتمین دوره مناظرات دانشجویی با هدف رشد و شکوفایی فرهنگ گفتگو، ایجاد فضای شور نشاط در دانشگاه‌ها، تمرین تقویت فعالیت‌های گروهی منسجم و هدفمند با همکاری دانشگاه‌ها و تعدادی از دستگاه‌های فرهنگی استان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به حضور 68 شرکت‌کننده از 10 استان غربی کشور افزود: جهاددانشگاهی استان کردستان میزبان استان‌های همدان، کرمانشاه، زنجان، قزوین، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، ایلام و چهارمحال و بختیاری خواهد بود.
رئیس جهاددانشگاهی زمان مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی را 18 آبان ماه سال جاری عنوان کرد و افزود: این مسابقات به‌صورت حذفی برگزار می‌شود و اختتامیه و مناظره پایانی این مسابقات با حضور دانشجویان در روز 20 آبان ماه در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار می‌شود و تیم‌های برنده به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.
وی یادآور شد: در پایان مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی به نفرات برتر لوح و تندیس اهدا و دو تیم فینالیست به رقابت‌های کشوری اعزام خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: