کد خبر: 3872863
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
گروه فرهنگی ــ فرمانده سپاه بیجار از اعزام اردوی جهادی درمانی «منتظران ظهور» برای ارائه خدمت در مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

سید‌مرتضی میرآقایی، فرمانده سپاه شهرستان بیجار در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: به‌مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی اردوی جهادی درمانی «منتظران ظهور» دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق کم‌برخوردار بیجار خدمت‌رسانی می‌کند.

وی افزود: دانشجویان جهادگر آمادگی دارند در حوز‌ه‌های دندانپزشکی، پزشکی، روانشناسی، زنان و مامایی، بینایی‌سنجی و شنوایی‌سنجی به ۳ هزار نفر در این منطقه خدمات پزشکی رایگان ارائه دهند.

فرمانده سپاه بیجار بیان کرد: در این اردو دانشجویانی از دانشگاه‌های آزاد اسلامی همدان و اصفهان و ۱۰ دانشجو از دانشگاه‌های کردستان حضور خواهند داشت.

وی به فعالیت گروه جهادی «منتظران ظهور» در بیجار اشاره کرد و ادامه داد: گروه جهادی «منتظران ظهور» دانشگاه آزاد اسلامی اولین و بزرگترین گروه جهادی تخصصی در حوزه دندانپزشکی در کشور بوده که از سال ۸۱ فعالیت خود را آغاز کرده است.

میرآقایی در پایان یادآور شد: گروه جهادی «منتظران ظهور» 7 تا 11 بهمن‌‌ماه در مناطق محروم شهرستان بیجار خدمات درمانی ارائه می‌دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: