کد خبر: 3889812
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه از راه‌اندازی قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا ویروس در این شهرستان خبر داد و گفت: این قرارگاه در راستای حمایت از خانواده‌های نیازمند اقدامات مؤثری را در این شهرستان انجام داده است.

راه‌اندازی قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا در بانهحجت‌الاسلام ابراهیم مولازاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه در گفت‌وگو با  ایکنا از کردستان، اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و با موافقت مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان قرارگاه جهادی مبارزه با کروناویروس در محل تبلیغات اسلامی بانه راه‌اندازی شد.

وی افزود: واحد دارالقرآن این اداره به مدت ۴۵ روز با همکاری اعضای هیئت مذهبی محمد رسول‌الله (ص) بانه با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال در راستای پیشگیری از ویروس کرونا در مناطق مختلف شهرستان بانه فعالیت دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه با اشاره به اینکه مبلغ یاد شده ازطرف کمک‌های خیرین جمع‌آوری شده است، اعلام کرد: این اعتبار برای رفع نیاز خانواده‌های نیازمند و تهیه سبد کالا از قبیل لوازم بهداشتی، روغن و برنج هزینه و بین خانواده‌ها توزیع می‌شود.

وی همچنین از تهیه ماسک N95 به همت یکی از خیرین شهرستان بانه خبر داد و عنوان کرد: این ماسک‌ها نیز بین مردم و خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

حجت‌الاسلام مولازاده حس نوع‌دوستی مردم شهرستان بانه را قابل تحسین خواند و بیان کرد: جوانان این شهرستان با شیوع کرونا اقدام به ضدعفونی محلات و معابر شهر و روستاهای این شهرستان کردند. از سوی تشکل‌های مردمی تحت پوشش این اداره در پویشی مردمی کمک‌های نقدی و غیر‌نقدی طی فعالیتی همگانی جمع‌آوری شد و بر اساس هماهنگی و اقدامات قبلی این کمک‌ها در اختیار خانواده‌های بی‌بضاعت با توجه قرنطینه شدن خانواده‌ها و ایام بیکاری قرار داده شد.

وی با بیان اینکه فعالیت این اقدام تا پایان ویروس کرونا ادامه خواهد داشت، یادآور شد: تمام تلاش تبلیغات اسلامی و تشکل‌های وابسته به آن در شهرستان بانه تهیه و توزیع ماسک و ضدعفونی سطح شهر و روستا و کمک به کنترل ویروس کروناست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: