کد خبر: 3923220
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق(ع) قروه با بیان اینکه سکوت جهان اسلام در برابر بی‌حرمتی به ساحت پیامبر(ص) پذیرفتنی نیست، گفت: جهان اسلام در مقابل این توهین‌ها نباید وضعیت منفعل به خود بگیرد؛ چراکه با این سکوت باید شاهد گستاخی‌های بیشتر علیه داشته‌ها و شعائر دینی مسلمانان در جهان باشیم.

سکوت جهان اسلام در برابر بی‌حرمتی به ساحت پیامبر پذیرفتنی نیست

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام سیدتوفیق رضایی، معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق‌(ع) قروه دیروز، 25 شهریورماه در نشست بصیرتی طلاب مدرسه علمیه امام صادق‌(ع) شهرستان قروه اظهار کرد: دشمنی معاندان اسلام و انقلاب امروز بسیار پیچیده شده است، به‌گونه‌ای که برای شناسایی این توطئه‌ها نیازمند بصیرت دینی و سیاسی هستیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از این توطئه‌های ننگین و شرم‌آور، توهین به ساحت مقدس رسول اکرم‌(ص) است، افزود: تلاش دشمنان علیه اسلام نوعی واکنش به موج اسلام‌گرایی در جهان غرب است.

معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق‌(ع) قروه بیان کرد: اسلام‌گرایی جوانان غربی باعث ایجاد یک وضعیت مستأصل بین سیاستمداران غربی و اروپایی شده است و همین امر باعث شده که دشمن به‌دنبال ترفندی به‌منظور جلوگیری از این وضعیت باشد.

وی با اشاره به اینکه توطئه دشمنان علیه اسلام و رسول اکرم‌(ص) هرگز نمی‌تواند کارساز باشد، گفت: پشت سر فلسفه اومانسیم و مادی‌گرایانه غربی هیچ اندوخته‌ای وجود ندارد، ولی این وضعیت در مورد اسلام کاملاً فرق می‌کند.

حجت‌الاسلام رضایی با بیان اینکه سکوت جهان اسلام در برابر بی‌حرمتی به ساحت پیامبر(ص) پذیرفتنی نیست، اظهار کرد: جهان اسلام در مقابل این توهین‌ها نباید وضعیت منفعل به خود بگیرد؛ چراکه با این سکوت باید شاهد گستاخی‌های بیشتر علیه داشته‌ها و شعائر دینی مسلمانان در جهان باشیم. سکوت برخی کشورهای اسلامی در برابر این توهین‌ها برای همه ما تأسف بار است، این کشورها دین و معنویت را فدای مصلحت و منفعت دنیوی خود کرده‌اند.

معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق‌(ع) قروه در پایان یادآور شد: اگر وضعیت منفعل از سوی جهان اسلام در برابر توهین‌های غربی بر ضد اسلام ادامه داشته باشد، جریان جهانی صهیونیسم بهتر و راحت‌تر می‌تواند توطئه تفرقه در جهان اسلام را پیاده و عملی کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: