کد خبر: 3923506
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان از برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «قرار بانه» به‌مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد.

محمد مخدومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا، اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «قرار بانه» به‌مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کتابخانه‌های عمومی استان کردستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقه کتابخوانی با مشارکت کتابخانه‌های عمومی استان کردستان و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بسیج طلاب و روحانیان، سازمان بسیج دانشجویی استان کردستان، تشکل «پیام‌آوران ایثار» و کمیته بانوان بزرگداشت دفاع مقدس برگزار می‌شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان گفت: فرصت شرکت در این مسابقه کتابخوانی تا 11 مهرماه سال جاری است و علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود کتاب و همچنین پاسخ به سؤالات به نشانی اینترنتی www.samakpl.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه سؤالات به‌صورت چهار گزینه‌ای بوده و در پایان به برگزیدگان مسابقه جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود، یادآور شد: کتاب «قرار بانه» در ۲۷۶ صفحه به قلم فریبا انیسی نگاشته شده که روایت رشادت‌های زنان در دفاع مقدس است و از سوی سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به چاپ رسیده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: