کد خبر: 3927666
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان کردستان از برگزاری مسابقه کتابخوانی «سفینه النجاة» در کانون‌های مساجد کردستان خبر داد و گفت: این مسابقه کتابخوانی به مناسبت ایام اربعین حسینی و در دو بخش عمومی و نوجوان برگزار می‌شود.

کامل گلباغی، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی «سفینه النجاة» به همت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور و در راستای طرح ملی «ایران قوی» در گام دوم انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ معارف اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سه کتاب برای این مسابقه معرفی شده است، افزود: شرکت‌کنندگان در بخش عمومی، به سؤالات چهارگزینه‌ای کتاب «جاذبه حسینی» گزیده بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دو موضوع حضرت زینب(س) و اربعین حسینی از انتشارات انقلاب اسلامی پاسخ می‌دهند.

گلباغی کتاب صوتی «زنی که پیامبر بود» از قیصر امین‌پور را از قسمت‌های دیگر بخش عمومی ذکر و اعلام کرد: در بخش نوجوان، کتاب «امام حسین (ع)» از انتشارات مسجد مقدس جمکران که شرکت‌کنندگان پس از مطالعه کتاب به سؤالات چهار گزینه‌ای پاسخ می‌دهند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد کردستان آخرین مهلت شرکت در این مسابقه کتابخوانی را 30 مهرماه جاری ذکر و بیان کرد: به 40 برگزیده این مسابقه جوایزی اهدا می‌شود.

وی اعلام کرد: هر مسابقه دارای 100 امتیاز بوده و در مجموع 300 امتیاز برای این مسابقه کتابخوانی در نظر گرفته شده است و برای هر کانونی که حداقل 20 نفر از اعضای آن در هر مسابقه شرکت داشته باشند، 100 امتیاز برای کانون مربوطه منظور می‌شود.

گلباغی در پایان یادآور شد: بچه‌های مسجد برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به سامانه «بچه‌های مسجد» به نشانی www.bachehayemasjed.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: