کد خبر: 3971947
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کردستان از راه‌یابی تیمی متشکل از دانشجویان گردشگری دانشگاه کردستان به مرحله نهایی طرح‌ها و برنامه‌های برتر گردشگری در سازمان جهانی جهانگردی خبر داد.

یعقوب گویلیان، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: تیم سرزمین سبز با حمایت دانشگاه کردستان در زمینه‌ چالش‌های توسعه گردشگری روستایی در لیگ جهانی سازمان گردشگری UNWTO بین بیش از هزار تیم از سراسر جهان موفق به کسب جواز حضور در مرحله نهایی ارائه راه‌حل‌های توسعه گردشگری روستایی شد.

وی ضمن تبریک این موفقیت به سعید سجادی، استاد مشاور تیم و مجموعه دانشگاه کردستان افزود: ندا رحمانی، فریبرز مظفری، دلنیا قادری، کیانا خاکی و رویا نورانی اعضای اصلی تیم سرزمین سبز کردستان هستند.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان کردستان با اشاره به ‌برگزاری مسابقات نهایی در 24 تیرماه در مادرید اسپانیا بیان کرد: حضور این تیم در لیگ جهانی گردشگری هم موجب معرفی استان و هم زمینه‌ساز تشویق جوانان در ایده‌پردازی و ارائه طرح‌های جدید در حوزه گردشگری کردستان خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم حمایت از طرح‌ها و برنامه‌های کاربردی به منظور توسعه در زمینه‌های مختلف به ویژه صنعت گردشگری یادآور شد: این موفقیت که با تلاش و همت اساتید و دانشجویان دانشگاه کردستان به دست آمده نویدبخش آینده روشن در صنعت گردشگری کردستان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: