کد خبر: 3997768
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
معاون مدیر فرهنگی دانشگاه کردستان از برگزاری مرحله دانشگاهی سی‌و‌ششمین جشنواره قرآن و عترت به همت وزارت علوم به میزبانی دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: چهار دانشجوی کردستانی در بخش معارفی به مرحله سراسری سی‌و‌ششمین جشنواره قرآن و عترت راه یافتند.

شریف ترکاشوند، معاون مدیر فرهنگی دانشگاه کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مرحله دانشگاهی سی‌و‌ششمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه کردستان در اواخر تیرماه سال جاری به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

وی از اعلام نفرات برتر مرحله دانشگاهی سی‌و‌ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور خبر داد و افزود: نفرات برتر بخش معارفی سی‌و‌ششمین جشنواره قرآن و عترت امروز، 24 شهریورماه در کردستان معرفی شدند.

معاون مدیر فرهنگی دانشگاه کردستان بیان کرد: بخش معارفی در رشته‌های آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، آشنایی با سیره معصومین، حفظ موضوعی قرآن کریم، سبک زندگی ایرانی - اسلامی، احکام و پرسمان معارفی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه کردستان در سه رشته ترجمه و تفسیر، سبک زندگی اسلامی، حفظ موضوعی قرآن عناوین برگزیده این دوره را به خود اختصاص دادند، افزود: زهرا مهربانی در رشته سبک زندگی اسلامی، لیلا رستمی در رشته ترجمه و تفسیر و غزاله بزح و پرستو قرابی در رشته حفظ موضوعی قرآن عناوین برتر این دوره را به خود اختصاص دادند.

ترکاشوند از راه‌یابی این نفرات برگزیده به مرحله کشوری سی‌و‌ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان خبر داد و گفت: مرحله کشوری آبان ماه در دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.

وی به مهلت ارسال آثار بخش هنری تا 10 مهرماه سال جاری اشاره و اظهار کرد: نتایج برتر سایر رشته‌های سی‌و‌ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان در مهرماه سال جاری اعلام خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: