کد خبر: 4046672
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹

نماینده ولی‌فقیه در کردستان با تأکید بر اینکه مسئولیت در راستای خدمت‌رسانی به مردم باشد، گفت: خدمت باید برای جلب محبت باشد، همان‌طور که نظام به همه اقشار مختلف مردم کشور خدمات ارائه می‌دهد.

دیدار شهردار و شورای شهر با نماینده ولی فقیه در کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی‌فقیه در کردستان امروز، 15 فرودین‌ماه در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر سنندج که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در کردستان انجام شد، اظهار کرد: شهرداری‌ پرخدمات‌ترین دستگاه‌ بوده که به هر اندازه به مردم خدمت‌رسانی کند، همانقدر رضایت‌مندی در جامعه ایجاد خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه از فرصت مسئولیت در راستای خدمت‌رسانی به مردم باشد، افزود: خدمت باید برای جلب محبت باشد، همان‌طور که نظام به همه اقشار مختلف مردم کشور خدمات ارائه می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه برای جلب محبت، علاوه‌بر خدمت‌رسانی به مردم، به پرسنل شهرداری نیز توجه شود، بیان کرد: نیروهای خدوم شهرداری در همه محلات سطح شهر مشغول انجام وظیفه هستند لذا می‌طلبد برای انگیزه بیشتر، از آنان حمایت شود.

وی محبت را از دیگر ملزومات خدمت‌رسانی دانست و افزود: باید خدمت‌رسانی طوری باشد که مردم آن را احساس کنند تا جائی که اگر ضعفی هم وجود داشت، بدانند که خدمت در حال انجام است.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی با تأکید بر اینکه خدمت به مردم باید «بی‌منت، مفید و تأثیرگذار» باشد، ادامه داد: تمام اقدامات و نتیجه خدمات باید به خود مردم بازگردد.

وی بارش برف سنگین اواخر سال گذشته در سنندج را یک پدیده طبیعی و همانند سایر استان‌های کشور دانست و گفت: در آن مقطع زمانی مشکلاتی در خدمت‌رسانی به مردم در حوزه شهری ایجاد شد که باید برای مدیریت بهتر بحران احتمالی در آینده، برنامه‌ریزی بیشتر و ماشین‌آلات و تجهیزات لازم تأمین شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با بیان اینکه همه مسئولان وظایف خود را با تمام توان و به بهترین نحو انجام دهند، یادآور شد: امیدواریم در سال جدید پروژه‌های نیمه‌تمام شهری به بهره‌برداری برسد.

گفتنی است؛ شهردار و اعضای شورای شهر سنندج نیز در این دیدار هر کدام ضمن تبریک سال نو به ارائه راهکار و برنامه‌های حوزه کاری خود در سال 1401 پرداختند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: