کد خبر: 4046715
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴

افتتاح نمایشگاه نقاشی «کمی نزدیک‌تر» در سنندج

نمایشگاه نقاشی آثار حسام‌الدین جاویدنیا با عنوان «کمی نزدیک‌تر» با حضور رئیس حوزه هنری و جمعی از هنرمندان استان کردستان افتتاح و آماده بازدید علاقه‌مندان شد.

نمایشگاه نقاشی کمی نزدیک تر

به گزارش ایکنا از کردستان، نمایشگاه نقاشی آثار حسام‌الدین جاویدنیا با عنوان «کمی نزدیک‌تر» مشتمل بر 19 تابلوی نقاشی در ابعاد بزرگ با تکنیک اکریلیک و ترکیب مواد روی بوم با حضور رئیس حوزه هنری استان کردستان امروز، ۱۵ فروردین‌ماه در سنندج افتتاح شد.

در این نمایشگاه که تا 20 فروردین برقرار خواهد بود علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 16 تا 20 از آثار به نمایش درآمده این هنرمند در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج بازدید کنند.

حسام‌الدین جاویدنیا متولد ۱۳۶۳ در سنندج و کارشناس ارشد باستان‌شناسی از دانشگاه محقق اردبیلی است. وی تاکنون چندین نمایشگاه از جمله برگزاری نمایشگاه انفرادی نقاشی در تهران، نمایشگاه گروهی نقاشی در سنندج، نمایشگاه انفرادی نقاشی در سنندح، نمایشگاه گروهی خیابانی در سنندج، نمایشگاه انفرادی طراحی در سال ۱۳۹۱ در محمودآباد مازندران، نمایشگاه انفرادی طراحی در اردبیل را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.

جاویدنیا که از هنرجویان حوزه هنری محسوب می‌شود در سال‌های 83 و 84 به عنوان برگزیده‌ حوزه‌ی هنری در زمینه طراحی انتخاب و تقدیر شده است.

این هنرمند علاوه بر تخصص باستان‌شناسی و نقاشی در زمینه شعر نیز فعالیت دارد و در سال 1398 نخستین مجموعه اشعار خود را با عنوان «ببین به کجا ختم می‌شوی» چاپ و روانه بازار کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :