کد خبر: 4057818
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۱

استاندار کردستان از مجموعه مدیرانی که در سالیان گذشته برای اجرا و اتمام پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری تلاش و همت کردند قدردانی کرد و گفت: بعد از گذشت بیش از یک دهه برکات این سفر در استان کردستان جاری و ساری است.

اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان، شامگاه 27 اردیبهشت‌ماه در مراسم گرامیداشت سیزدهمین سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان به برکات جاری و ساری سفر ایشان اشاره و اظهار کرد: این سفر برکات بی‌شمار مادی و معنوی برای استان به همراه داشت و به همین دلیل خاطرات آن سفر برای همیشه در ذائقه مردم این دیار ماندگار خواهد بود.

وی با بیان اینکه سفر رهبری به کردستان باعث تغییر نگاه‌ها در همه بخش‌ها به استان و برجسته شدن گنجینه‌های معنوی این سرزمین شد، افزود: بسیاری از بزرگان، ادبا، علما، نویسندگان و عارفان وقتی نامشان از لسان مبارک مقام معظم رهبری جاری شد برای مردم کشف و شناخته شدند.

استاندار کردستان مردم استان را قدرشناس سفر رهبر انقلاب دانست و بیان کرد: در شرایط حاضر و هم در آینده خود را مخاطب بیانات و فرمایشات ایشان می‌دانیم و با تبعیت محض از آن فرمایشات در راه اعتلا و پیشرفت کردستان تلاش مضاعف خواهیم کرد.

وی افتخار دولت سیزدهم و رئیس‌جمهور را پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب بیان کرد و گفت: خواست رهبری تبدیل کردستان به استان همدلی، اتحاد و تعالی و پیشرفته است و ما میثاق می‌بندیم در راه تحقق کامل این خواست از پای ننشینیم.

زارعی‌کوشا از مجموعه مدیرانی که در سالیان گذشته برای اجرا و اتمام پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری تلاش و همت کردند قدردانی کرد و گفت: بعد از گذشت بیش از یک دهه برکات این سفر در استان کردستان جاری و ساری است.

وی در پایان با اشاره به انجام این سفر پر خیر و برکت در زمان استانداری اسماعیل نجار در کردستان، یادآور شد: استقبال تاریخی مردم کردستان از مقام معظم رهبری برای همیشه در تاریخ به ثبت خواهد رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: