کد خبر: 4058259
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۲

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: شهرهای مختلف استان کردستان دارای ظرفیت و استعدادهای قرآنی بالایی است و باید این ظرفیت‌ها شناسایی و تقویت شوند.

حجت‌الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان امروز، 29 اردیبهشت‌ماه در نشست شورای مدیران استان که در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، با تقدیر از ادارات تابعه در اجرای برنامه‌های ایام رمضان اظهار کرد: اجرای همایش بانوی آفتاب در شهرهای استان، برگزاری محافل جزء‌خوانی قرآن کریم، اجرای محافل انس با قرآن کریم در شهرهای استان به ویژه در خانه کُرد سنندج از جمله اقدامات ارزشمند ادارات تبلیغات اسلامی کردستان در ایام رمضان بود.

وی افزود: کرسی‌های تلاوت، جلسات خانگی قرآن کریم، اجرای جلسات تفسیر قرآن کریم و برگزاری افطاری وحدت و مقاومت نیز طی ماه مبارک در استان برنامه‌ریزی و اجرا شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان استقبال مخاطبان را از اجرای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در ایام ماه مبارک قابل تحسین دانست و بیان کرد: فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی در تمام شهرهای استان برگزار شد.

وی اظهار کرد: سرکشی از مساجد و دیدار با روحانیون و ماموستاهای مساجد نیز حرکت ارزشمندی برای ایجاد انگیزه در روحانیون و ماموستاها برای انجام فعالیت‌های مسجدی بود.

حجت‌الاسلام رازیانی یادآور شد: برنامه‌های فرهنگی و قرآنی به ویژه سرکشی از مساجد فقط مختص ایام رمضان نیست و باید در طول سال تداوم یابد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: