کد خبر: 4065841
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱

کتابخانه عمومی سرای محله نایسر به بهره‌برداری رسید

کتابخانه عمومی سرای محله ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج با حضور جمعی از مسئولان استان و مدیران شهری دیروز، 31 خردادماه در نایسر به بهره‌برداری رسید.

کتابخانه عمومی نایسر

به گزارش ایکنا از کردستان، فرانک رستگارنسب، سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان دیروز، 31 خردادماه در مراسم افتتاح کتابخانه عمومی سرای محله نایسر اظهار کرد: این کتابخانه عمومی به مساحت ۲۵۰ متر مربع و ۱۲۰ متر زیربنا برای استفاده مردم ناحیه منفصل شهری نایسر تجهیز و آماده شده و دارای بخش‌های متنوعی است.

وی افزود: کتابخانه عمومی سرای محله نایسر شامل سالن مطالعه، مخزن کتابخانه، بخش کودک و همچنین بخش ویژه کلاس‌های آموزشی برای استفاده علاقه‌مندان است و می‌تواند به یکی از کتابخانه‌های مجهز استان تبدیل شود.

سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان بیان کرد: بخش زیادی از منابع مورد نیاز کتابخانه سرای محله نایسر توسط استانداری کردستان و مابقی آن توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین برخی از خیرین فرهنگی سنندج فراهم شده است.

وی افزود: ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج با جمعیتی افزون بر ۸۰ هزار نفر با کمبود فضاهای فرهنگی مواجه است و راه‌اندازی کتابخانه سرای محله به همت کتابخانه های عمومی و استانداری گام کوچکی در رفع این کمبودها به شمار می‌رود.

رستگارنسب یادآور شد: امیدواریم با افتتاح این کتابخانه شاهد استقبال علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی باشیم و بخشی از نیازهای مردم به ویژه نوجوانان و جوانان نایسر در این حوزه برطرف شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :