کد خبر: 4066177
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۵

هدیه امنیت؛ حاصل شهادت، شجاعت و ایثار کارکنان انتظامی

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه شهادت کارکنان انتظامی نشان از وفاداری آنان به نظام اسلامی است، گفت: هدیه امنیت حاصل شهادت، شجاعت و ایثار پلیس است.

مراسم غبارروبی گلزار شهدای سنندج

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم غبارروبی مزار شهدا کردستان که با حضور سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی استان و دیگر مسئولان استانی امروز، دوم تیرماه برگزار شد، اظهار کرد: انتظامی کشور شهدای زیادی در طول سال تقدیم امنیت و آرامش مردم می‌کند که این بزرگترین هدیه است.

وی از اقدامات انتظامی کشور در خصوص تأمین نظم و امنیت جامعه قدردانی کرد، افزود: در چند روز گذشته شاهد ایثار و شجاعت پلیس کشور در دستگیری سارقان بانک ملی بودیم، که ظرف 48 ساعت اموال مردم را پس گرفتند که این اقدام به موقع پلیس مورد تحسین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار گرفت که جای قدردانی و مایه افتخار است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: تلاش و ایثار شبانه روزی کارکنان انتظامی بر کسی پوشیده نیست و در طول سال شاهد مأموریت های متعدد آنان هستیم که گواه این موضوع شهدا این نیرو است.

وی اقدامات انتظامی استان کردستان در حوزه مبارزه با مواد مخدر را خوب ارزیابی کرد، و یادآور شد: کسانی که به دنبال ضربه زدن به بنیان خانواده و اعتیاد جوانان ما هستند، پلیس مقتدر ما در صحنه وارد می شود و برای ایجاد امنیت و آسایش شهروندان با هوشمندی در میدان عمل حضور می‌یابد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :