کد خبر: 4066196
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹

پوستر هشتمین جشنواره رسانه استانی «ابوذر» در کردستان رونمایی شد

پوستر هشتمین جشنواره رسانه استانی ابوذر طی مراسمی با حضور جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان امروز، دوم تیرماه در کردستان رونمایی شد.

رونمایی از پوستر جشنواره رسانه‌ای ابوذر

به گزارش ایکنا از کردستان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، سرتیپ دوم پاسدار علی مدنی، جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان امروز، دوم تیرماه در مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره رسانه‌ای استانی ابوذر با اشاره به لزوم برگزاری با کیفیت جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: شعار سال، جهاد تبیین، حجاب و عفاف و شهدای انصار کردستان از جمله موضوعاتی است که در جشنواره باید مورد توجه قرار گیرد.

وی توجه و دعوت از رسانه‌های شهرستان‌های استان برای حضور در این جشنواره شد و افزود: امید می‌رود در این دوره هم مانند سنوات گذشته شاهد شرکت گسترده اهالی رسانه استان در این رویداد باشیم.

علی اصغر دریایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان ضمن تقدیر از برگزاری این جشنواره در سطح استان آن را اقدامی ارزشمند و قابل ستایش در راستای اعتلای فرهنگ، هنر و ظرفیت رسانه ای استان برشمرد و گفت: برای تعامل، هم افزایی و همکاری با سازمان بسیج رسانه در برگزاری جشنواره ابوذر اعلام آمادگی می‌کنیم.

سرگرد حجت رشیدی، مسئول بسیج رسانه کردستان هم در این مراسم گفت: محورها و قالب‌های این جشنواره شامل یازده محور شعارسال، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده جامعه و فرزندآوری سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

وی افزود: علاقمندان در یازده قالب گزارش خبری ، گزارش تحلیلی و تحقیقی، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله ، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی ، عکس ، کلیپ و گزارش ویدیویی، مستند و پادکست می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

مسئول بسیج رسانه کردستان با اشاره به اینکه هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر در سه بخش و سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کند بیان کرد: آثار ارسالی باید از تاریخ اول اسفند سال ۱۴۰۰ تا ۳۰ آبان سال جاری در رسانه‌های دارای مجوز(نشریات مکتوب و خبرگزاری های کشوری و استانی) منتشر شده باشد.

وی یادآور شد: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به پایگاه اینترنتی www.kurdistan.basijrasaneh.ir و یا شماره واتساپ ۰۹۳۰۸۵۹۷۱۱۳ و یا آدرس سازمان بسیج رسانه کردستان در سپاه بیت المقدس تحویل دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :