کد خبر: 4068135
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۸

برگزاری بیش از ۲۰۰ عنوان ویژه برنامه هفته ازدواج در کردستان

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه همزمان با هفته ازدواج در سراسر استان کردستان خبر داد.

گلاویژ فتاحی، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان

گلاویژ فتاحی، معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: «ازدواج آسان و آسمانی» شعار هفته ازدواج سال جاری عنوان شده است.

وی از برگزاری بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه همزمان با هفته ازدواج در سراسر استان کردستان خبر داد و افزود: امیدواریم با برگزاری این برنامه‌های فرهنگی بتوانیم زمینه ازدواج آسان و ترویج این سنت پیامبر اکرم(ص) را در جامعه فراهم کنیم.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان بیان کرد: در راستای افزایش ازدواج آگاهانه و پایدار بین جوانان و تحقق شعار هفته ازدواج کارگاه‌های آموزشی قبل، حین و بعد از ازدواج با حضور کارشناسان و متخصصان بخش مشاوره خانواده به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت رسانه در آگاه‌سازی، روشنگری و آماده‌سازی جوانان برای یک ازدواج پایدار، یادآور شد: تجلیل از زوج‌های ورزشکار، جوان موفق و شاخص استان، برگزاری جشن‌ها و جشنواره‌های ازدواج در سطح استان از دیگر برنامه‌های این معاونت به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :