کد خبر: 4078292
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱

آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن در کردستان برگزار می‌شود

رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کردستان از برگزاری مرحله دوم آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن استان در روزهای 8 و 9 شهریورماه در کردستان خبر داد.

بهرام مرادی، رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کردستان

بهرام مرادی، رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مرحله دوم آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن استان در روزهای 8 و 9 شهریورماه در کردستان برگزارمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه مرحله اول آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن 23 اردیبهشت‌ماه امسال برگزارشد، افزود: در این مرحله از آزمون 99 نفر از حافظان 10 جزء تا 30 جزء شرکت کردند.

رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان کردستان بیان کرد: مرحله دوم آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن هفتم وهشتم شهریورماه سال جاری در تبلیغات اسلامی استان کردستان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم این آزمون به صورت شفاهی بوده است، ادامه داد: 43 نفر از کسانی که حائز امتیاز لازم در مرحله اول شده‌اند، مجوز شرکت در این آزمون را دارند.

مرادی افزود: به کسانی که در این آزمون پذیرفته شوند مدارک علمی علوم قرآن و حدیث از دیپلم تا دکترا اعطا خواهد شد که سال گذشته عابد میرکی از حافظان کل استان کردستان مدرک فوق لیسانس علوم قرآن و حدیث را دریافت کرده است.

وی در پایان یادآور شد: امتیازات مرحله کتبی شرکت‌کنندگان بسیار قابل قبول بوده و شرایط دریافت مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha