کد خبر: 4088910
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸

۲۵ محفل انس با قرآن در کردستان برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از برگزاری 25 محفل انس با قرآن به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) هفته وحدت در سطح استان کردستان خبر داد و گفت: از این تعداد 10 محفل با حضور قراء کشوری و بین‌المللی برگزار می‌شود.

محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان

حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، به برنامه‌های اجرایی اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان به مناسبت هفته وحدت اشاره و اظهار کرد: 32 مراسم مولودخوانی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) به همت اداره اوقاف و امور خیریه هفته وحدت در سطح مساجد کردستان برگزار خواهد شد.

وی به برگزاری محافل انس با قرآن در هفته وحدت اشاره کرد و افزود: 25 محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته استانی در هفته وحدت در استان کردستان برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: از این تعداد محفل قرآنی 10 برنامه با حضور قاریان کشوری و بین‌المللی در سطح بقاع متبرکه و مساجد کردستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان آمادگی خود را برای مردمی برگزارشدن برنامه‌های هفته وحدت اعلام می‌کند و در تلاش است تا با این کار فضای شاد و بانشاطی را برای اقشار مختلف مردم در این هفته ایجاد کند.

حجت‌الاسلام کاروند از راه‌اندازی ایستگاه صلواتی و موکب به مناسبت هفته وحدت در سطح استان خبر داد و یادآور شد: در تلاشیم تا در هفته وحدت 15 هزار پرس غذا را از محل اجرای امینانه نیت واقفان بین هم‌استانی‌های خود توزیع کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha