کد خبر: 4089991
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۲

مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن در کردستان برگزار شد

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان از برگزاری مرحله مقدماتی چهل‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه در استان کردستان خبر داد و گفت: این مرحله از مسابقات به صورت ضبط شده در امامزاده پیرمحمد سنندج برگزار شد.

خلیل همتی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان

خلیل همتی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مرحله کشوری چهل‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه در دو بخش مقدماتی و نهایی برگزار خواهد شد.

وی افزود: مرحله مقدماتی چهل‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه با حضور برگزیدگان مرحله استانی امروز، 14 مهرماه در امامزاده پیرمحمد سنندج برگزار شد.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان با اشاره به اینکه هفت نفر از برگزیدگان مرحله استانی چهل‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن به مرحله کشوری راه یافتند، بیان کرد: از این تعداد دو نفر در بخش بانوان و سه نفر در بخش آقایان بوده‌اند.

وی افزود: از این تعداد دو نفر از آقایان در رشته قرائت، دو نفر در رشته حفظ کل و یک نفر در رشته حفظ 20 جزء بوده و یک نفر از بانوان در رشته حفظ کل و یک نفر در رشته قرائت موفق به راهیابی به مرحله کشوری شدند.

همتی با اشاره به اینکه کار ضبط این دوره از مسابقات قرآن امروز اتمام می‌باید، یادآور شد: فایل‌های صوتی برای رازیابی به تهران ارسال خواهد شد و بعد از ارزیابی توسط داوران کشوری نفرات برگزیده به مرحله نهایی مسابقات کشوری معرفی خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha