کد خبر: 4089994
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳

اعلام فراخوان سیزدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار» در کردستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از اعلام فراخوان سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» در کردستان خبر داد و گفت: هنرمندان کردستانی تا 20 آبان‌ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

جشنواره فیلم عمار

علی‌اصغر دریایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار فراخوان «سیزدهمین» دوره این رویداد سینمایی را در پنج بخش اعلام کرد.

وی افزود: فراخوان سیزدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار» در پنج بخش «رقابت اصلی جشنواره»، «جوایز مردمی»، «فیلم ما»، «اکران مردمی» و «قصه ما» برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از اعلام فراخوان سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» در کردستان خبر داد و بیان کرد: هنرمندان کردستانی تا 20 آبان‌ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی ادامه داد: در بخش «رقابت اصلی جشنواره» آثار دریافتی با قالب‌های داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، تولیدات تلویزیونی، فیلم ما و فیلم‌نامه و در موضوعات «رویای ایرانی»، «نقد درون گفتمانی» «حافظه ملی»،«جنگ اقتصادی»، «جنگ نرم»، «ملت قهرمان»، «نهضت جهانی مستضعفین» و «فتنه۸۸» با هم به رقابت می‌پردازند.

دریایی افزود: براساس این فراخوان، هنرمندان تا ۲۰ آبان ماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام اثر خود در پایگاه جشنواره به نشانی Fanoos.AmmarFilm.ir و تحویل اثرشان به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه همه آثاری که دارای رویکرد همسو با مبانی انقلاب اسلامی باشند در موضوعات اصلی و مورد نیاز جامعه می‌توانند در بخش رقابتی شرکت کنند، یادآور شد: موضوعات رویای ایرانی، نقد درون گفتمانی، حافظه ملی، فتنه ۸۸، نهضت جهانی مستضعفین، جنگ اقتصادی، ملت قهرمان و جنگ نرم به عنوان اولویت‌های محتوایی جشنواره خواهند بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha