کد خبر: 4120206
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸

توجه به توحید و عدالتخواهی از محورهای هر انقلابی است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: توجه به توحید، عدالتخواهی، اجتناب از طاغوت و گسترش امر به معروف و نهی از منکر چهار محوریت هر انقلاب و بخصوص نظام اسلامی می باشد.

عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام‌ عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان امروز، 17 بهمن‌ماه در همایش فجر آفرینان که با حضور طلاب و روحانیون اهل سنت برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: اجتناب از طاغوت و استکبارستیزی و محکومیت استکبار از اهداف نظام در طول چند سال گذشته بوده است.

وی افزود: توجه به توحید، عدالتخواهی، اجتناب از طاغوت و گسترش امر به معروف و نهی از منکر چهار محوریت هر انقلاب و بخصوص نظام اسلامی می‌باشد.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه ماموستایان مدافع و قدردان نظام هستند، بیان کرد: شعارهای انحرافی سزاوار نیست و وظیفه همه ما دعوت به پروردگار و یگانگی او خواهد بود.

وی مروری بر دستاوردهای انقلاب در کردستان در طول چند سال گذشته داشت و افزود: وجود دانشگاه‌های استان نشان از رشد و پیشرفت علمی کشور پس از انقلاب اسلامی می‌باشد.

حجت‌الاسلام پورذهبی افزود: از ماموستایان و روحانیون درخواست داریم از دستاوردهای علمی، پزشکی و نظامی انقلاب اسلامی در ایام دهه مبارک فجر بازدید و به چگونگی روند این پیشرفت و توسعه توجه کنند.

وی با بیان اینکه کسی حق ندارد به مقدسات دیگران توهین و اهانت کند از رهبر معظم انقلاب به عنوان پدر معنوی امت نام برد و یادآور شد: رهبر معظم میلیونها طرفدار دارند و همواره مورد احترام هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha