کد خبر: 4120216
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲

همایش فجرآفرینان در کردستان برگزار شد

همایش فجرآفرینان با حضور با حضور طلاب و روحانیون اهل سنت و تشیع استان امروز، 17 بهمن‌ماه در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد.

سعید عسکری، مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام سعید عسکری، مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور امروز، 17 بهمن‌ماه در همایش فجرآفرینان که با حضور طلاب و روحانیون استان در سالن این مرکز برگزار شد، ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در بهار چهل و پنجمین سال انقلاب قرار گرفته ایم امیدواریم این انقلاب همچنان پایدار به راه خود ادامه دهد.

وی افزود: خداوند متعال در آیه 10 سوره روم می‌فرماید: «ثُمَّ كَانَ عَاقِبَةَ الَّذِينَ أَسَاءُوا السُّوأَىٰ أَنْ كَذَّبُوا بِآيَاتِ اللَّهِ وَكَانُوا بِهَا يَسْتَهْزِئُونَ؛ آن گاه بدترین سرانجام، سرانجام کسانی بود که مرتکب زشتی شدند به سبب اینکه آیات خدا را تکذیب کردند و همواره آنها را به مسخره می گرفتند» براساس این آیه تکذیب‌کنندگان و مسخره‌کنندگان هیچ بهره‌اى از کارشان جز عذاب سوء نمی‌برند.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور بیان کرد: ما در این آیه قرآن در می‌یابیم که اگر کسی در طول زندگی گناهی را مرتکب شده و در صدد تغییر آن نباشد گناهانش روز به روز انباشته می‌شود و در پایان با نیست و نابودی مواجه خواهد شد و از کشتی انقلاب و اسلام جا می‌ماند.

وی بر ضرورت جهاد تبیین، تأکید کرد و افزود: امروز رسالت ما به عنوان پرچم‌داران و فجرآفرینان در عرصه‌های مختلف بسیار سنگین است لذا باید هدفمند و در راستای جهاد تبیین قدم برداریم.

حجت‌الاسلام عسکری به ذکر دستاوردهای انقلاب پرداخت و یادآور شد: با حفظ جهاد تبیین ضمن توجه به دستاوردهای انقلاب می‌توان انتقاد هم کرد اما باید اقدامات و دستاوردهای این چهل و چهار سال نیز توجه ویژه شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha