کد خبر: 4218148
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان:

شهید رئیسی شاگرد مکتب قرآن و اهل بیت(ع) بود

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات، شهید آیت‌‌الله رئیسی را تربیت شده مکتب قرآن و اهل بیت(ع) و امامین انقلاب دانست و گفت: این سرباز مخلص ولایت آنقدر از لحاظ روحی رشد کرد که با شهادتش وجدان بشریت را مدیریت و تحولی عظیم در داخل کشور و عرصه بین‌المللی ایجاد کرد.

سیدمحمد سادات، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، ضمن تسلیت شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و جمعی از خادمان ملت گفت: تشییع باشکوه رئیس‌جمهور شهید، آرامش غرب‌گرایان و اشرافیان را آشفته کرده است.

وی افزود: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی شخصیت بی‌ادعایی بود که ذره‌ای منیت و هوای نفس در وجودش راه نداشت و حیف بود این مرد الهی به فیض شهادت نائل نشود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان شهید جمهور را تربیت‌شده مکتب قرآن و اهل بیت(ع) و امامین انقلاب دانست و بیان کرد: این سرباز مخلص ولایت آنقدر از لحاظ روحی رشد کرد که با شهادتش وجدان بشریت را مدیریت و تحولی عظیم در داخل کشور و عرصه بین‌المللی ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی یک حجت و تراز برای سیاسیون جامعه ما بوده و حجت را برای همگان تمام کرد،  افزود: حاصل تلاش این عالم مجاهد و نستوه ایجاد آرامش سیاسی و امید در داخل کشور و تبیین شعار ما می‌توانیم برای جامعه ایرانی و اعتلای نظام مقدس اسلامی در سطح بین‌المللی و خدمت بی‌منت به محرومان جامعه بود و سرانجام بر سر راه این هدف مقدس جاودانه شد و شهد شهادت را نوشید.

این استاد حوزه و دانشگاه در پایان گفت: پیکر پاک این مرد الهی و همراهانش نیرویی پایدار برای حرکت پرشتاب خط پیشرفت و عدالت در گام دوم انقلاب خواهد بود‌ و تشییع باشکوه بی‌نظیر سید محرومان ثابت کرد خواب بازگشت غرب‌گرایان و اشرافیان به عرصه مدیریت کشور تعبیر نخواهد شد.

انتهای پیام
captcha