کد خبر: 4218978
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در سنندج برگزار می‌شود

فرماندار سنندج از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای خدمت با حضور اقشار مختلف و مسئولان کشوری و استانی چهارشنبه، 9 خردادماه در پیاده‌راه فردوسی سنندج خبر داد.

شهدای خدمت

به گزارش ایکنا از کردستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری سنندج، حسن عسکری، فرماندار سنندج روز گذشته، هشتم خردادماه در شورای اداری شهرستان سنندج، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، شهید جمهور را ثمره درخت انقلاب اسلامی و الگوی خدمت بی‌منت به مردم دانست.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی در مکتب اسلام و حضرت امام خمینی(ره) پرورش یافته بود، افزود: ایشان در دوران مسئولیت خود در کسوت ریاست جمهوری، همواره با مردم‌داری، روحیه جهادی و خستگی‌ناپذیری، منشأ خیر و برکات فراوانی برای کشور و استان کردستان بود.

فرماندار سنندج با اشاره به خدمات ارزنده شهید آیت‌الله رئیسی به استان کردستان و جامعه اهل سنت، بیان کرد: سید شهیدان خدمت با عملکرد خود در دولت سیزدهم، به مردم قدرشناس این استان ثابت کرد که دغدغه رفع مشکلات و توسعه کردستان را دارد.

وی به برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: براساس اصل ۱۳۱ قانون اساسی، این انتخابات باید هرچه باشکوه‌تر برگزار شود و تمامی دستگاه‌های اجرایی موظفند در این خصوص تلاش کنند.

فرماندار سنندج با بیان اینکه فرآیندهای برگزاری انتخابات در شهرستان سنندج با تشکیل ستاد انتخابات آغاز شده است، اظهار کرد: طبق قانون، تمامی ادارات موظفند امکانات لازم از جمله نیروی انسانی و تجهیزات را برای ستاد انتخابات فراهم کنند.

وی به نزدیکی به سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و برگزاری مراسم بزرگداشت ایشان در روز یکشنبه، ۱۳ خرداد در مسجد جامع سنندج اشاره کرد و افزود: مشتاقان زیارت مزار مطهر حضرت امام در قالب کاروان ۶۰۰ نفری زائران به تهران اعزام خواهند شد.

عسکری با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای خدمت با حضور جمعی از مسئولان استانی و مردم سنندج در روز چهارشنبه، 9 خرداد ساعت ۱۷:۳۰ در پیاده‌راه فردوسی گفت: این مراسم به منظور پاسداشت خدمات ارزشمند شهدای خدمت و تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و امام راحل برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
captcha