کد خبر: 3886259
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه کردستان از اعلام فراخوان مسابقه بزرگ «خاطرات قرنطینه خانگی» در کردستان خبر داد و گفت: این مسابقه به همت شرکت مخابرات ایران برگزار می‌شود.

آزاد حکمت، مدیرعامل شرکت مخابرات منطقه کردستان، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: تمام مخاطبان و مشتریان شركت مخابرات ایران می‌توانند ضمن همراهی با پویش «در خانه بمانیم» در مسابقه بزرگ «خاطرات قرنطینه خانگی» شرکت مخابرات ایران كه تبدیل به تجربه جدیدی در زندگی هموطنان شده شرکت کرده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند.

وی افزود: امسال با توجه به اتفاقات خاصی که به علت شیوع بیماری کرونا در کشور حاکم است، مردم ایران برای حفاظت از خود و خانواده‌هایشان و همچنین احترام به کادر زحمتکش درمان که شجاعانه از خود برای سلامتی‌شان گذشته‌اند، روزهای زیبای تعطیلات نوروزی را در خانه می‌مانند تا زیبایی و شیرینی ایام نوروز را به تلخی تبدیل نکنند.

حکمت بیان کرد: بر اساس این گزارش، مسابقه بزرگ و سراسری «خاطرات قرنطینه خانگی» شرکت مخابرات ایران در حال برگزاری است و هموطنان می‌توانند همراه با پویش در خانه بمانیم، «خاطرات قرنطینه خانگی» خود را به آدرس info@tci.ir شرکت مخابرات ایران ارسال كرده و از جوایز ارزنده این مسابقه بهره‌مند شوید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: