کد خبر: 3914172
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از راه‌یابی ۷۹ کردستانی به مرحله استانی چهل‌و‌سومین دوره مسابقات سراسری قرآن که شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود، خبر داد.

حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن از ۱۰ تیرماه در استان کردستان آغاز شد که نتایج نهایی برگزیدگان این مرحله انجام شد.

وی با اشاره به برگزاری مرحله استانی چهل‌و‌سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در شهریورماه سال جاری افزود: 79 نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی موفق به حضور در مرحله استانی این دوره از رقابت‌های قرآنی شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان با اعلام اینکه از این تعداد 46 نفر آقایان و 33 نفر بانوان فعال قرآنی استان کردستان بوده‌اند، عنوان کرد: از تعداد راه‌ یافتگان به مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن 21 نفر از شهرستان بانه، 16 نفر از شهرستان سقز، 20 نفر از شهرستان سنندج، 14 نفر از شهرستان قروه و هشت نفر از شهرستان مریوان بوده‌اند.

نفرات برتر شهرستان بانه

سمیه سلیمی در بخش قرائت ترتیل
سودابه احمدی در بخش قرائت ترتیل
فریبا سعید نژاد در بخش قرائت ترتیل

در بخش آقایان

محسن گوهری در رشته حفظ 20 جزء
اکبر بیک محمدی در رشته قرائت ترتیل و اذان
کمال رحیمی در رشته قرائت ترتیل
عبدالله آریان در رشته قرائت ترتیل و اذان
و 12 نفر معاف از شرکت در مسابقات

نفرات برتر شهرستان سقز

ایمان احمدی در رشته حفظ 5 جزء
میلاد اکرامی در رشته حفظ 10 جزء
عادل خدایی در رشته حفظ 30 جزء
مصطفی سپهری در رشته حفظ 30 جزء
شهاب مرادی در رشته قرائت ترتیل
کریم شاه محمدی در رشته قرائت ترتیل
کمال قریشی در رشته قرائت تحقیق
سیروس مصطفی در رشته قرائت تحقیق
عادل خدایی در رشته اذان
مرتضی بهرامی در رشته اذان

در بخش بانوان

مرضیه قربانی در رشته حفظ 5 جزء
آمینه محمدی در رشته حفظ 5 جزء
ناهید حبیبی قشلاق در رشته حفظ 10 جزء
هیرو علی زاده در رشته در رشته حفظ کل
فاطمه سلیمان زاده در رشته قرائت ترتیل
مهری رحیمی در رشته قرائت تحقیق

نفرات برتر قروه

زهرا بیات در رشته حفظ 20 جزء
صفیه بهرامی در رشته حفظ 20 جزء
کویستان صیدی در رشته حفظ 5 جزء
طاهره پور رحمتی در رشته قرائت ترتیل
زهره ذبیح الهی در رشته قرائت ترتیل
پروین عربیان در رشته قرائت ترتیل

در بخش آقایان

محمدشریف عبدالملکی در رشته حفظ 10 جزء
صابر ورمقانی در رشته قرائت ترتیل
محمدجواد قوامی در رشته قرائت ترتیل
محمدجواد قوامی در رشته اذان
زاهد امیرحسینی در رشته اذان
محسن خداویردی در رشته اذان

نفرات برتر مریوان

آروین وطن‌پرست در رشته قرائت ترتیل
سمیه داستوار در رشته قرائت ترتیل
آرزو خدادادی در رشته قرائت ترتیل 

نفرات برتر شهرستان سنندج

در بخش آقایان

جمال کرمی در رشته حفظ 10 جزء
یدالله مجیدی در رشته حفظ 10 جزء
محسن غلامی در رشته حفظ 5 جزء
میلاد امانی در رشته قرائت تحقیق
اسعد قادری در رشته قرائت تحقیق
سیامک امین‌پور در رشته قرائت تحقیق
فؤاد مولودی در رشته قرائت ترتیل
محمود مردوخیان در رشته قرائت ترتیل
فؤاد زمانی در رشته قرائت ترتیل
حمید قربانی در رشته اذان
محمود مردوخیان در رشته اذان
محمد محمدی قصریان در رشته اذان

در بخش بانوان

طاهره نایبی‌موحد در رشته حفظ کل
ژیلا قیسوندی در رشته حفظ 5 جزء
طاهره نایبی‌موحد در رشته قرائت تحقیق
کیمیا سلیمی‌زند در رشته قرائت تحقیق
ژیلا قیسوندی در رشته قرائت تحقیق
بهاره مینایی در رشته قرائت ترتیل
اعظم جلیلوند در رشته قرائت ترتیل
نارنج احمدی در رشته قرائت ترتیل

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: