کد خبر: 3928389
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان کردستان ۲۰ هزار بسته معیشتی از سوی اداره اوقاف و امور خیریه بین نیازمندان، ساکنان نقاط حاشیه شهر‌ها و خانوار‌های آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال بحث پیاده‌روی اربعین و حضور موکب‌های حسینی و ارائه خدمات در این مسیر فراهم نیست در این راستا و به منظور لبیک گفتن به بیانات رهبری کمک‌های خیرین استان کردستان در بخش کمک‌های مؤمنانه هزینه خواهد شد.

وی افزود: موکب موقوفات اهل سنت هر ساله در محل زوار اربعین حسینی برپا شده و به زوار اباعبدالله الحسین بهترین خدمات را ارائه می‌کند که این موکب نیز امسال کمک‌های خود را به توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان اختصاص داده است.

مدیرکل اوقاف استان کردستان بیان کرد: در دهه آخر ماه صفر از محل موکب موقوفات اهل سنت سه هزار و 500 بسته معیشتی بین خانوارهای آسیب دیده از کرونا در استان کردستان توزیع می‌شود.

وی از آغاز اولین مرحله توزیع این بسته‌های معیشتی به مناسبت اربعین حسینی ر روز 17 مهرماه خبر داد و عنوان کرد: این بسته‌های معیشتی شامل برنج، مرغ، مواد بهداشتی و لوازم التحریر بوده است.

حجت‌الاسلام کاروند در پایان یادآور شد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان کردستان 20 هزار بسته معیشتی از سوی اداره اوقاف و امور خیریه بین نیازمندان، ساکنان نقاط حاشیه شهرها و خانوارهای آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: