کد خبر: 3937427
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه امروز به همت سپاه کردستان ۸ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد کردستانی به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند، گفت: امیدواریم همه جرائم و آسیب‌های اجتماعی به حداقل برسد و کار‌ها و اقدامات خوب و خداپسندانه جایگزین آن شود.

به گزارش ایکنا از کردستان، سردارسیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، امروز، پنجم آذرماه در مراسم آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه همیشه حامی مردم و در تمامی مراحل انقلاب در همه صحنه‌ها حضور داشته و از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان همگام با مدافعان سلامت پای کار بوده و این‌روزها برای کاهش دغدغه‌های مردم و ریشه‌کنی این ویروس منحوس، تمام ظرفیت خود را پای کار آورده است.

وی با اشاره به اینکه براساس اخلاق و آموزه‌های اسلامی، همکاری و مساعدت به نیازمندان یکی از دستورات و تربیت‌های شریعت اسلام است، افزود: آزادسازی زندانیان یک کار انسانی و بشردوستانه است که باید همواره مورد توجه مسئولان و خیرین قرار گیرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اعلام کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد آزادسازی چندین نفر از زندانیانی هستیم که به‌خاطر محکومیت مالی در زندان به سر برده و خود و خانواده‌هایشان در معرض آسیب بوده‌اند.

وی با بیان اینکه امروز به همت سپاه بیت‌المقدس استان کردستان و به مناسبت هفته بسیج 8 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد کردستانی به آغوش خانواده خود بازگشتند، بیان کرد: امیدواریم همه جرائم و آسیب‌های اجتماعی به حداقل برسد و کارها و اقدامات خوب و خداپسندانه جایگزین آن شود.

مراد فتحی، مدیرکل زندان‌های استان کردستان نیز در این مراسم با اعلام اینکه در حال حاضر 210 زندانی جرائم غیرعمد در زندان به سر می‌برند، عنوان کرد: در طول سال‌جاری 128 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد که به خاطر محکومیت‌های مالی در زندان بودند، آزاد و به جمع خانواده بازگشتند.

وی ورود سپاه به موضوع آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد را اتفاق بزرگ و قابل تقدیر دانست و یادآور شد: مجموعه سپاه ظرفیت بالایی در زمینه‌های مختلف دارد و ما نیز از این طرح استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: