کد خبر: 3937523
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
معاون پژوهشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان از برگزاری جشنواره «ستارگان» ویژه دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول خبر داد.

برگزاری جشنواره «ستارگان» ویژه دانش‌آموزان در کردستان

سیدمیثم سیداحمدی، معاون پژوهشی اتحادیه استان و دبیر جشنواره ستارگان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: جشنواره «ستارگان» با توجه به شیوع ویروس کرونا و محروم شدن دانش‌آموزان از برنامه‌های حضوری مهارتی، تربیتی و تشکیلاتی برای مقطع متوسطه اول به صورت مجازی و در بستر پیام رسان «آیگپ» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جشنواره علاوه بر توجه به مباحث تربیتی، مسائل علمی و درسی دانش‌آموزان نیز مورد تأکید قرار گرفته است، افزود: به طور کلی دو نوع محتوا برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده است؛ محتوای آموزشی شامل مهارت‌های فنی_امدادی، هنری، تشکیلاتی، تربیتی، علمی و درسی، اعتقادی و محتوای تربیتی و تعاملی شامل پویش‌ها، چالش‌ها، مسابقات ذهن برتر، استیکر، رادیو ستارگان، ستارگان تی وی خواهد بود که در قالب‌های متنوع و جذاب در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

معاون پژوهشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کردستان بیان کرد: علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این جشنواره می‌توانند با نصب پیام رسان «آیگپ» از قسمت «آیلند»، آیکون جشنواره ستارگان را انتخاب کرده و مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

وی با اشاره به امتیازات این جشنواره تأکید کرد: از نکات جالب توجه جشنواره ستارگان، امکان حضور و همراهی والدین با فرزندان خویش است که می‌توانند مراحل مختلف جشنواره را در کنار فرزندان خود طی کنند.

سیداحمدی با اشاره به برگزاری اختتامیه جشنواره در شب یلدا عنوان کرد: جوایز این جشنواره که شامل تبلت، موبایل هوشمند، دوچرخه، هدفون و هدست و هارد، اسکیت، اسکوتر، تلسکوپ،xbox و ps4 است، بر اساس امتیازات کسب شده و در فروشگاه مجازی ستارگان به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

وی یادآور شد: دبیرخانه این جشنواره به شماره تماس 3_33224791_087 و نشانی سنندج، میدان آزادی، کوچه عدالت، پلاک ۸۱ آماده پاسخگویی به مخاطبان است. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: