کد خبر: 3971088
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه عید سعید فطر فرصت مغتنمی برای انسجام حقیقی به منظور برون رفتن از مشکلات است، افزود: اجتماع روز عید فطر می‌تواند در همدلی و پیوستگی مسلمانان و ملت ایران نقش‌آفرین باشد.

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان امروز، 22 اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان کردستان اظهار کرد: عید فطر یکی از برجسته‌ترین اعیاد اسلامی است که پس از یک ماه عنایت خداوندی در به جا آوردن تکلیف و مستحکم شدن دل‌ها به واسطه ایمان و کسب مغفرت الهی زمینه‌ساز شکرگزاری از حق تعالی به خاطر توفیق عبادت و ذکر الهی است.

وی با اشاره به اینکه عید سعید فطر فرصت مغتنمی برای انسجام حقیقی به منظور برون رفتن از مشکلات است، افزود: اجتماع روز عید فطر می‌تواند در همدلی و پیوستگی مسلمانان و ملت ایران نقش‌آفرین باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با اشاره به اینکه عید فطر؛ فرصتی برای تطهیر دل از زنگار گناهان و صفات زشت انسانی و رذایل اخلاقی گفت: امیدواریم بتوانیم از نورانیت کسب شده در این ماه را در طول سال استمرار بخشیم.

وی ادامه داد: عید فطر، روز بازگشتی دوباره به سمت خداوند پس از 30 روز روزه‌داری، شب‌ زنده‌داری و احیا و مراقبت و شستشو درون انسان است.

حجت‌الاسلام سادات یادآور شد: امیدوارم به برکت این روز با عظمت، بغض‌ها و کینه‌ها تبدیل به دوستی و همدلی شود و مؤمنان در صف واحد احساس دوستی و اتحاد کنند و از این فرصت و فضای همدلی مؤمنانه حول محور ولایت به انسجام حقیقی به منظور برون رفت از مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و ... در آستانه انتخابات سرنوشت‌ساز آتی دست یابند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: