کد خبر: 4038278
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

افزایش ۱۷ درصدی پذیریش دانشجو در دانشگاه پیام نور کردستان

رئیس دانشگاه پیام نور کردستان گفت: طی سه سال اخیر درصد دانشجویان پذیرش شده در این دانشگاه به طور میانگین 17 درصد رشد داشته است.

یعقوب احمدی رئیس دانشگاه پیام نور کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، یعقوب احمدی، رئیس دانشگاه پیام نور کردستان، امروز، چهارم اسفندماه در نشست با مدیران گروه‌های آموزشی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه اظهار کرد: طی چند سال اخیر با پیگیری‌ها و فعالیت‌های انجام شده شاهد تغییر و تحولات مطلوبی در دانشگاه هستیم.

وی با اشاره به اینکه طی سه سال اخیر بیش از 50 درصد اساتید این دانشگاه از لحاظ وضعیت شغلی رسمی شدند، افزود: این تبدیل وضعیت تأثیر بسزایی در آرامش فکری و فعالیت بیشتر آنها در حوزه تدریس و پژوهش داشته است.

رئیس دانشگاه پیام نور کردستان بیان کرد: مرتبه علمی اساتید این دانشگاه هم از استادیاری به دانشیاری 10 درصد در این مدت افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: در این مدت به طور میانگین درصد دانشجویان پذیرش شده هم 17 درصد رشد داشته که این مهم شرایط مطلوب آموزشی در این دانشگاه را نشان می‌دهد.

احمدی با اشاره به اینکه تعداد رشته‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هم در این سه سال رشد قابل توجهی داشته است، افزود: همه این موارد نشان‌دهنده رشد و ارتقای علمی و آموزشی دانشگاه پیام نور استان کردستان است.

وی با تشکر از زحمات و تلاش‌های مدیران گروه‌های آموزشی و مجموعه فرهنگی و نهاد رهبری در این دانشگاه یادآور شد: علاوه بر برگزاری مناسب کلاس‌های درسی و آزمون‌های پایان ترم به صورت آنلاین، مراسم‌ و برنامه‌های مناسبتی و ارزشمندی هم به منظور افزایش سطح دانش و آگاهی دانشجویان و در راستای اطلاع‌رسانی بیشتر به آن‌ها در بستر فضای مجازی برگزار شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :