کد خبر: 4047146
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳

رئیس اوقاف و امور خیریه بیجار از اجرای نیت واقف میرزا عبدالله تهرانی شهرستان خبر داد و گفت: در ایام سال نو از محل اجرای نیت این واقف خیراندیش 150 میلیون تومان به نیازمندان و ایتام بیجاری کمک شده است.

وقف احسان ماندگار

حجت‌الاسلام عباس ایزدی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیجار در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، موقوفه میرزا عبدالله تهرانی ایکی از موقوفات فعال شهرستان بیجار بوده است، اظهار کرد: در راستای حمایت از نیازمندان، ایتام و افراد کم بضاعت در سال جدید 600 جفت کفش به ارزش 150 میلیون تومان خریداری و بین نیازمندان و افراد کم بضاعت شهرستان بیجار توزیع شد .

وی افزود: موقوفه میرزا عبدالله تهرانی بیش از 100 سال پیش با نیت روضه خوانی و خیرات و مبرات در شهرستان بیجار وقف شده است و هم اکنون توسط متولی به صورت غیرمتصرفی اداره می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیجار یادآور شد: با توجه به نیاز مبرم شهرستان بیجار به وجود وقف‌هایی با نیات کمک به نیازمندان و خیرات امیدواریم در سال جدید شاهد حضور هرچه بیشتر خیرین در این عرصه از وقف باشیم چرا که یک وقف مانند چشمه‌ای همیشه جاری بوده است که تا نسل‌ها می‌تواند مشکل‌گشای محرومان جامعه باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: