کد خبر: 4058367
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷

عزم و اهتمام جدی دولت؛ برای مقابله با سودجویان و محتکران

امام جمعه سنندج گفت: عزم و اهتمام دولت برای مقابله با سودجویان و محتکران که امنیت غذایی جامعه را هدف قرار داده‌اند، جدی است و همه بخش‌ها به صورت جدی در این راستا به میدان آمده‌اند.

ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج

به گزارش ایکنا از کردستان، ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج امروز، 30 اردیبهشت‌ماه در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته مسجد جامع سنندج اظهار کرد: شهیدان پیام شجاعت، کرامت، انسانیت، عزت، افتخار، صبوری مسلمانان را به جهانیان مصادره کردند و در مقابل خدمتگزاری، صداقت و پاکدستی را برای ما به امانت گذاشتند.

وی افزود: مردم استان کردستان در راه عزت و اقتدار ایران اسلامی حدود 10 هزار نفر شهید، جانباز و اسیر داده‌اند که این امر می‌طلبد تا تمام مسئولان این امر را مد نظر خود قرار دهند.

امام جمعه سنندج بیان کرد: ماموستایان کردستانی در سنگر عبودیت، طاعت، بندگی، یکتاپرستی، وحدت و اتحاد و در راه ترویج و تبلیغ دین اسلام جان خود را فدا دین اسلام کردند.

وی ادامه داد: شهدای روحانیون در مسیر دفاع از ارزش های دین و دفاع از مکتب اسلام در محراب خدمت تلاش و شهد شیرین شهادت را نوشیدند.

ماموستا رستمی به دیدار اخیر روحانیون اهل سنت با رییس جمهور اشاره کرد و ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی در این دیدار، بر تلاش برای تحقق تمام وعده‌هایش تأکید کرد و از مردم و روحانیون خواست که دولت را در اجرای طرح پرداخت عادلانه یارانه‌ها کمک کنند.

وی افزود: خداوند در ۸۰ آیه از قرآن، مسلمانان را به صبر در برابر گرفتاری‌ها توصیه فرموده و امروز هم درست که مشکلات زیاد است اما مردم هم باید صبور و منتظر نتیجه عملکرد دولت و مسئولان باشند.

امام جمعه سنندج خواستار تلاش جدی دولت برای رفع مشکلات اقتصادی و ساماندهی بازار شد و ادامه داد: به طور قطع با کوشش و همت دولت و مسئولان، مشکلات حل خواهد شد اما نیاز است مردم نیز در این رابطه صبور بوده و همکاری لازم را با دولتمردان داشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: عزم و اهتمام دولت برای مقابله با سودجویان و محتکران که امنیت غذایی جامعه را هدف قرار داده‌اند جدی است و همه بخش‌ها به صورت جدی در این راستا به میدان آمده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :