کد خبر: 4068889
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۵

رئیس جدید تبلیغات اسلامی قروه معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان قروه، روز گذشته، ۱۴ تیرماه برگزار شد.

تودیع و معارف رئیس تبلیغات اسلامی قروه

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان، دیروز، 14 تیرماه در مراسم تکریم و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان قروه اظهار کرد: در سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد دینی و حاکمیتی، با ارزشمندترین طیف‌های فرهنگی و دل‌سوخته مباحث دینی و اجتماعی استان و شهرستان‌ها مشغول به فعالیت هستند

وی با اشاره به اینکه هیئت‌های مذهبی، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی و مؤسسات قرآنی، خانه‌های قرآن و مبلغان، یک خانواده را در این دستگاه فرهنگی شکل می‌دهند، افزود: فعالیت یک‌ هزار و ۴۰۰ تشکل و نهاد مردمی در استان سرمایه عظیمی برای دستگاه فرهنگی و تبلیغی کردستان محسوب می‌شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان بیان کرد: خدمت به فعالان در هیئت‌های مذهبی، مؤسسات و خانه‌های قرآنی، کانون‌های فرهنگی و تبلیغی علما و روحانیون سعادتی است که نصیب هر کسی نمی‌شود. انتظار می‌رود رئیس جدید این اداره بتواند با استفاده از ۲۰۰ هیئت مذهبی ثبت شده در قروه، همراهی حوزه‌های علمیه و سایر ظرفیت‌های دینی و فرهنگی شهرستان قروه، برای پیشبرد مکتب اهل بیت(ع) و پیشبرد اهداف نهضت اسلامی فعالیت کند.

حجت‌الاسلام رازیانی گفت: دشمن به تعبیر مقام معظم رهبری نوک پیکان دشمنی‌های خود را برای ناامید کردن مردم و ایجاد یأس و ناامیدی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، دینی و حکمرانی دینی هدف‌گذاری کرده است.

وی افزود: کلیدی‌ترین و مهم‌ترین هدف دشمن در این تهاجم به تعبیر مقام معظم رهبری و سایر بزرگان جنگ ترکیبی و جنگ روایت‌ها است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با تأکید بر لزوم دفاع از ارزش‌های دینی و دفاع از هویت دینی انقلاب اسلامی به عنوان یک تکلیف و یک واجب شرعی یادآور شد: تمام دغدغه‌مندان نسبت به دین و انقلاب باید احساس مسئولیت کنند و در این راستا پرچمداران این حرکت به طور طبیعی علما، روحانیون و بزرگان هستند که باید با همراهی آنها بتوانیم به منزل و مقصود برسیم.

گفتنی است؛ در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام عباس عبدی، رئیس سابق تبلیغات اسلامی قروه تقدیر و حجت‌الاسلام سیف‌الله سبزی، به عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی قروه معرفی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :